Fuente
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "«Великий брат бачи...
7 200 Vistas/Alcance
2025-04-11 20:24
Mensaje №25542
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "«Великий брат бачить тебе!» і всі твої дрібні гешефти… Які «сюрпризи» готує українцям податкова?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=KENP_edtlso===Нині вирішив трошки відірватися від глобальних тем та прогнозів щодо війни і миру. Бо там так накручено, що з усіма сьогоднішніми новинами, як кажуть, треба переспати. Може завтра чи післязавтра дещо спробую розібрати й спрогнозувати. А поки ніби про щось дуже-дуже далеке від політики - про наші гроші та, як їх дуже хоча бачити рахувати, контролювати й оподатковувати наша влада. Навіть від однієї гривні раз на рік! Ну, це ще тільки в проєкті. Хоча вже шокує. А найбільше мене вразило те, що ці грубі втручання в життя людей, тотальний контроль, збір інформації тощо виправдовують вимогами ЄС. Хоча в Євросоюзі діє директива 2021 року, яка навпаки - прямо й однозначно забороняє робити подібні дії до порогових величин в 2000 євро або 30 разів на рік. А в нас хочуть запровадити від 1 гривні й бодай одного разу упродовж року. Це явно не шлях до Європи й навіть гірше, ніж собі дозволяють у проклятій Богом і людьми раші.Але то ще плани й мокрі сни цієї влади. А на ділі вже й так чимало зроблено, щоб податкова бачила й фіксувала всі ваші дрібні навіть копійчані гешефтики, хоч би й розпродаж власних старих і непотрібних речей. Ще в листопаді минулого року Мінфін уже затвердив форму фіскального чеку й тепер уся інформація про щонайменші продажі через інтернет, пошту, оголошення в газетах, де діє оплата отриманого відправлення, збирається податківцями. От лише, що робити з цим усім там ще не знають. А може й дуже добре знають? Моя версія, що адміністрування дрібних податків і зборів, яке коштує дорожче за сам їх обсяг, насправді має зовсім інше завдання: контролю за соціально й економічно активними громадянами та утримування над ними домоклового меча ймовірних санкцій і покарань. Але ж вони не пердбачені законом?! А це як сказати. Наприклад, трикратна подібна дія на рік, навіть копійчаного обсягу вже вважається системною діяльністю. А далі податківцям досить лише вигадати, що ті три книжки, якісь дрібні власні вироби чи старі непотрібні речі, які ви комусь продали дистанційно, є саме конкретною підприємницькою діяльністю…Цей сюжет про всі подібні перестороги й те, як нам треба стежити за руками влади, якій весь час хочеться поприкручувати всі можливі гайки та нарешті реалізувати свої два побажання: «Бідні заплатять за багатих» і «Держава бачить кожен твій рух, не забувай про це!»