Fuente
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | От щойно не до святої неділі згадав таке zелене лайно, як Лє-щенка. Й ...
7 900 Vistas/Alcance
2025-01-19 15:27
Mensaje №24326
От щойно не до святої неділі згадав таке zелене лайно, як Лє-щенка. Й згадав, як ця істота, обгадившись із провальними прогнозами, як сьогодні мають дотискати Порошенка, не поміняв пластинку, а вирішив добавити тупості й ганьби. Воно написало, що це не він обгадився з передбаченнями (точніше, йому, як останній шістці, просто не сповістили про зміну стратегії), а тут знову клятий Байден повпливав, бо це він захищає Порошенка. А 20 січня прийде Трамп, якому це байдуже, от тоді Порохом займуться максимально жорстко. От я таке читаю й думаю: яке ж воно тупе й кінчене! Якраз Байден був готовий терпітиі Zе, і його менеджерів, і кротів. Тому не надто реагував на все беззаконня в Україні. А що заявляють конкретно про Zелінскі і сам Трамп, і члени його команди, й Трамп-джуніор, і поки ще дуже наближений Маск... Та там такі натяки звучать, що не лише Zеленському, але й усім, хто мали необачність його підтримати, слід би вже шукати хорошого пластичного хірурга, купувати якісь латино-американські паспорти й вивчати маршрути втечі...Оскільки завтра інавгурація, просте нагадування про те, як там "з нетерпінням очікують наше непорозуміння". Відмітьте, я про це зовсім без зловтіхи. Zелінскі виставив на посміховисько й принизив не лише себе самого, але й усю Україну.Тому просто констатую факт. Воно навіть не двічі, а три рази, виявляється, напрошувалося і було тупо послане...