Fuente
Контр-Срач 2 (CS2) | Інтерв'ю Aleksib після перемоги над 🇹🇷 Aurora🎮 Про w0nderful — "Усі за...
5 660 Vistas/Alcance
2026-03-23 16:33
Mensaje №40967
🇺🇦 Інтерв'ю Aleksib після перемоги над 🇹🇷 Aurora🎮 Про w0nderful — "Усі забули, що w0nderful був рятівником гранд-фіналу і саме він був причиною нашої перемоги. Він грав як суперзірка, а це саме те, що нам було потрібно"
— "Коли він відчуває нашу підтримку та вірить у себе, то здатний показати найкращу гру в найвідповідальніші моменти. Це найцінніша його якість "
✌️ Про перемогу над Aurora— "На Anubis ми мали правильне бачення того, що відбуватиметься, але, здається, надто забігли вперед у власних планах. Aurora адаптувалася швидше за нас, змусивши почуватися некомфортно. Проте як тільки ми перейшли за CT на обох мапах — ми були на голову вищими. Ми правильно читали ситуації, забирали клатчі та загалом показали CS високого рівня."
— "На Nuke ми знали, що CT буде за нами. Навіть після програного пістолетного ми були спокійні – просто далі виконували свій план і камбекнули""Нас трохи покарали пушем лоббі, хоча ми цього чекали, але просто забракло людей, щоб це зупинити. Це те, що варто проаналізувати..."
— "Тепер ми у півфіналі. Попереду кілька днів перерви, тому головне завдання — не розгубити форму. Завтра переїзд, командна вечеря, а далі — лише тренування та аналіз, щоб показати такий же рівень у наступному матчі" 🐒 Підписуйся на 🇲🇳🇦🇺🇨🇳🇸🇦