Fuente
BookМагія | #фестиваль#Книжкова_країнаВітаю «мій любий читачу…»Як і обіцяла розка...
175 Vistas/Alcance
2024-10-01 16:13
Mensaje №690
#фестиваль#Книжкова_країнаВітаю «мій любий читачу…»Як і обіцяла розказую про свої покупки на «Книжковій Країні». Взагалі, на момент початку фестивалю в мене була лише одна стовідсоткова «забаганка». Але дивлячись на досвід минулої «Книжкової країни» я дуже хотіла погортати книжки маловідомих маленьких видавництв. Серед них можна натрапити на справжні скарби. Отже, мій «книжковий улов» такий:- Дара Корній «Гонихмарниця». Видавництво Ранок. Саме за цією книжкою я йшла на Книжкову Країну, вона вийшла ще літом, але я все сподівалась придбати її в «живу» у авторки, щоб пообіймати її. Я знала, що організатори до останнього сподівались на її приїзд на Книжкову країну, але складні життєві обставини не дозволили, пані Дарі, приїхати в Київ. Тож я не змогла більше чекати, і вирішила її придбати.- Наталія Матолінець «Всі мої ключі і Ґайя. Вогонь півночі». Видавництво «Віват». Це фінальна книжка дилогії «Всі мої ключі і Ґайя». Перша частина коштувала мені безсонної ночі. А друга все ніяк не з’являлась в продажі. Клята русня, під час атаки на «Фактор-Друк» повністю знищила вже готовий наклад. На КиївБукФесті я її не побачила, а тут вже не могла не купити.- Збірка фантастичних оповідань «Мотанка». Видавництво «Віват». Певно не потрібно казати чому я купила цю книжку. Це, певно, один з головних хітів цього фестивалю. В суботу, скориставшись зв’язками, я ледве-ледве встигла «вихопити» останній примірник з кольоровим зрізом. А в неділю вже й звичайного не можна було знайти. - Юлія Нагорнюк «Діва, Матір і Третя». Видавництво «Ще одну сторінку». Нове для мене видавництво. Декілька тижнів назад мої друзі з телеграм чату дуже мені радили її прочитати. Я довіряю їхньому смаку тому і обрала її.- Олег Карачевський «Симфонія дороги». Видавництво ТУТ. Ще одне «нове» для мене видавництво. І знов рекомендація знайомого. Колись на каналі Три Кванти опівночі Каджит викладав огляд на цю книжку. Не скажу що він був негативний, скажу так, в мене виникло бажання просперечатись. Але не читавши книжки, я ніколи не сперечаюсь. Отже погортавши на стенді видавництва, я вирішила її придбати і посперечатись з Каджитом.- Нін Ґорман, Матьє Ґобе «Попіл лине до неба». Видавництво ТАК. Напевно саме молоде видавництво в Україні, їх презентація була на другий день «Книжкової Країни». Вони відразу представили дві книжки, я погортала одну з них, і вирішила підтримати. Тим більше, що це французька підліткова історія. Я завжди любила французьку сентиментальну прозу, але французьких підліткових книжок ще не читала. Ось таким вийшло в мене «книжкове полювання» на фестивалі…Щиро Ваша #Клякса.