Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - BookTusya 📖
Añadido 14 jul. 2024

BookTusya 📖

@BookDragonTS
Número de suscriptores: 259
Fotos: 1,410
Videos: 70
Enlaces: 556
Descripción:
Книжкові новини та багато іншого 🙂‍↔️
Fuente

BookTusya 📖 | прочитала Сподобалось абсолютно все, були моментики, до яких ще залиша...

Logotipo de la comunidad de telegram - BookTusya 📖 BookTusya 📖 @BookDragonTS
120 Vistas/Alcance 2024-12-20 16:19 Mensaje №1509
#прочитала Сподобалось абсолютно все, були моментики, до яких ще залишаються питання, але то незначне в порівнянні з атмосферою, коли всі персонажі стають рідними, і тим, які емоції я отримала від прочитання цієї книги.Дуже класно розвивались стосунки Неша і Ліни, те, як падали їх «стіни», як проходили перешкоди, з якими зіштовхнулись, «пробивали»емоційну відстороненість/близькість, те, як вони поступово відкривались одне одному, довколишнім, і, головне, собі.Чудово, що залишається атмосфера першої книги, з чудовими жартами, життєвими ситуаціями. Паралельно розвиваються інші персонажі, трохи відкривається їхньої історії. Через що мені захотілось ще книгу про Стефа, можна ще про Лізу Джей, а потім давайте про Вейлей, а давайте ще й про Нолана, тільки хай не закінчується ця серія 😂Ще раз скажу, що дуже помилялась, коли думала, що Неш не дуже цікавий персонаж, і мені не дуже цікаво буде читати книгу про нього. Ліна хот біч гьорл була і є. А разом вони просто неймовірне комбо комфорту, пристрасті і суцільної хімії.В цій частині ми бачимо, як дитинство головних персонажів їх сформувало. Більше дізнаємось про батьків Морґанів. В мене серце кожного разу тріпотіло, коли згадувались конвалії. Продовжується тема дружби, сімʼї, підтримки. Мені подобається, як в такому невеличкому містечку всі стоять горою один за одного, не зважаючи ні на що.Бонусний розділ окремий плюс і підігрів до третьої книги про Люсьєна і Слоан. Звичайно, мені цікаво, що у них сталось і як вони це подолають, бо через це очікування їх історії, вже почала біситись, що вони й досі «ворогують» 😅Загалом, рекомендую, дуже рада, що обрала цю книгу для завершення свого так званого челенджу ❤️