Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Black.Water.Division
Añadido 14 jul. 2024

Black.Water.Division

@Black_water_division
Número de suscriptores: 1 061
Fotos: 462
Videos: 193
Enlaces: 628
Fuente

Black.Water.Division | ​​11 рік війни, 3 рік повномасштабного вторгнення країни 404, а консер...

Logotipo de la comunidad de telegram - Black.Water.Division Black.Water.Division @Black_water_division
1 000 Vistas/Alcance 2025-01-10 18:42 Mensaje №1428
​​11 рік війни, 3 рік повномасштабного вторгнення країни 404, а консерви все вилазять і вилазять… Вовки, а точніше шакали у шкурах овець, гарно маскувались весь цей час, і поступово проявляють себе. Деякі з них і не приховували свого справжнього обличчя. Найстрашніше у цій всій ситуації що самі одіозні «консерви» досі вільно можуть переміщуватись по нашій землі, мають навіть якісь керівні посади, і гарно себе почувають… А наші люди в словесних сутичках зганяють злобу один на одному. Історія циклічна… ми знову стикнулись зі злом вселенського масштабу, але замість того щоб обʼєднатись і стати злагодженою силою добра, ми витрачаємо свій ресурс на сварки з такими самими людьми, з тими хто теж так само ненавидить чуму яка прийшла з країни 404, але за неможливості направити всю свою злобу на них, обираємо найбільш легкий варіант, і починаємо сваритись між собою. Зупиніться, глибоко вдихніть, подивіться навкруги, ворог у нас один, спрямуйте всю свою силу на боротьбу з ним. Так, ваш сусід по будинку можливо мудак, що неправильно паркується, так перехожий який наступив вам на ногу і пройшов повз, неправий, і невихований. Але це все дрібниці, які тільки вас відволікають. Гуртуймося, спочатку здолаємо зло вселенського масштабу, а там вже зустрінетесь з сусідом і будете разом вирішувати питання неправильного паркування…. Залишайтесь людьми, підтримуйте один одного, ПІДТРИМУЙТЕ ЗСУ, у нас одна країна на всіх, це наш дім. Працюємо! Бережіть себе, бережіть своїх близьких, бережіть Україну, вона у нас одна!P.S. памʼятайте що будь який розбрат усередині нашої країни грає на руку тільки нашому ворогу…. Ваш злісний коментар не вирішить проблеми, краще задонатьте на якийсь збір для війська, волонтерам яким ви довіряєте.Конвертуйте злобу в гривні на підтримку ЗСУ.