Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - BlackBears Hearthstone Ukraine
Añadido 06 dic. 2025

BlackBears Hearthstone Ukraine

@BlackBearsFireside
Número de suscriptores: 2 171
Fotos: 1,400
Videos: 27
Enlaces: 872
Descripción:
Канал таверни BlackBears по Hearthstone Чат каналу: t.me/BlackBearsFiresideChat Канал турнірів: https://t.me/HearthStone_Tournaments_Ukraine Головний адмін - @alex_maximenko MonoBase - https://base.monobank.ua/6c5M4PrwpyxJEA
Fuente

BlackBears Hearthstone Ukraine | Рубрика: #ВибериГероя🤩Ми зібрали дві думки: одного із самих активних с...

Logotipo de la comunidad de telegram - BlackBears Hearthstone Ukraine BlackBears Hearthstone Ukraine @BlackBearsFireside
491 Vistas/Alcance 2026-06-19 14:46 Mensaje №2485
🎭 Рубрика: #ВибериГероя🤩Ми зібрали дві думки: одного із самих активних стрімерів таверни vitochef та одного із потужних олдів таверни giftandi🎙 Думка Віто (8900):Як на мене, вибір очевидний — це Іллідан.Це один із моїх улюблених героїв, тим паче коли бачу в лобі такі архетипи, як звірі, наги, механізми. На ранній стадії ти майже непереможний, особливо якщо пощастить із картою, у якої є бабл.Перші два удари дають велику перевагу під час бою. Чи то ровером отримати на одну-дві присоски більше, чи активувати якийсь передсмертний хрип папугами з обох сторін, не кажучи вже про наг, де деякі з них генерують економіку, а кожен удар прокачує ваш стіл. Також можна обігрувати столи противників, знімаючи їм реборни за допомогою Sin'dorei або просто здуваючи всі бабли через Tunnel Blaster.Герой реально класний і заходить у топ-4 і вище майже завжди. 🎙 Думка Гіфтенді (11000):Ну начнемо з кінця. Очі не брав би тому що занадто хайрольний герой + мало хп, не фартане з кубиком і це топ8 хоча з другою абілкою можна щось придумати але це чистий рандом. Далі пікав би Ілідана, стабільний герой 18 броні + сильна абілка, якщо любиш форсити бістів то гуд. І в кінці вибирав би між Тероном в Лічом взяв би Ліча. Геймплей на них +- однаковий просто Ліч більше подобається. По грі є бісти, значить можна брати райлака під елемів En-Djinn Blazer + Leyline Surfacer, або меха Clunker Junker чи наг Ruthless Queensguard або в самих бістів через акулу. Короче форс Райлака і дивитись що дадуть Ліч підійде під будь-який білд, тому взяв би його. 😀 Маємо різні думки з різними аргументами, що обираєте ви?Пишіть свій вибір та аргументи у коментарях! 🤔Новини HS|Турніри|Чат|Аукціони|Веб-Застосунок