Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Без Гальм
Añadido 06 dic. 2025

Без Гальм

@BezGalmF1
Número de suscriptores: 2 273
Fotos: 6,650
Videos: 403
Enlaces: 5,370
Descripción:
Симфонія Формули-1 без гальм! Новини, аналітика та цікавинки зі світу F1! Наші відео на YouTube - bit.ly/3vXScHI Можливості нам віддячити - bit.ly/48XB83e З питань співпраці - @BezGalm2024 Takefluence
Fuente

Без Гальм | Підвів болід". Бондарев пояснив причину сходу в фінальній гонці Формул...

Logotipo de la comunidad de telegram - Без Гальм Без Гальм @BezGalmF1
464 Vistas/Alcance 2026-06-22 16:10 Mensaje №11872
💬 "Підвів болід". Бондарев пояснив причину сходу в фінальній гонці Формули-4 у МонціУкраїнський гонщик Prema Racing Олександр Бондарев дав ексклюзивний коментар DeTalks, в якому підсумував третій етап Італійської Ф4.У фіналі вікенду українець стартував з Р29 і зміг піднятися до 18-ї позиції, але через проблеми з болідом завершив гонку в боксах."Це була хороша робота й ефективне пілотування, [адже] показати хороший темп і поборотися за результат було нашою метою.Ми мали шанс фінішувати "в очках", але, на жаль, знову зіткнулися з прикрим злалом в авто у задньому антикрилі, втратили швидкість, і я був змушений зійти з дистанції". За словами Бондарева, йому прикро, що у фінальному заїзді його знову підвів болід, проте команда українця працює, щоб з'ясувати причини технічних збоїв."Важкий вікенд для нас загалом, — підсумував Олександр. — У двох із трьох гонок ми не змогли фінішувати через інциденти та технічні проблеми, які були поза нашим контролем. Очевидно, що цей вікенд міг скластися набагато краще, адже швидкість у нас була". Наступний етап Італійської Формули-4 за участю українця відбудеться на треку Муджелло з 24 по 26 липня.© DeTalks — офіційний транслятор Ф4 в Україні!🎙