Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Бєлкін і Новак. Реслінг WWE.
Añadido 14 jul. 2024

Бєлкін і Новак. Реслінг WWE.

@BelkinINovak
Número de suscriptores: 7 017
Fotos: 4,500
Videos: 398
Enlaces: 1,090
Descripción:
Канал для фанатів реслінгу WWE з коментарями Бєлкіна і Новака. Донатимо тут: https://www.patreon.com/belkininovak Наш ютуб: https://youtube.com/c/BelkiNiNovaKWWE для питань про рекламу та співпрацю: [email protected]
Fuente

Бєлкін і Новак. Реслінг WWE. | Сімон Джонсон, донька Двейна «Скелі» Джонсона, яка раніше виступала у ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Бєлкін і Новак. Реслінг WWE. Бєлкін і Новак. Реслінг WWE. @BelkinINovak
1 520 Vistas/Alcance 2026-06-17 13:13 Mensaje №6339
Сімон Джонсон, донька Двейна «Скелі» Джонсона, яка раніше виступала у NXT під іменами Ейва/Ейва Рейн, пояснила, чому вона вирішила покинути WWE на початку цього року.На жаль, не було якоїсь однієї конкретної причини. Це була сукупність багатьох речей, і я думала про це вже деякий час. І я дуже вдячна за свій час у WWE. Я б ні на що у світі його не проміняла. Я змогла втілити в життя мрію, якої завжди прагнула [молодша] я. Але я думаю, що просто... настав час для чогось нового. Настав час для чогось іншого. І я справді... я не шкодую, що пішла, і зараз я дуже щаслива. ​Джонсон також відповіла на запитання про те, чи планує вона залишатися в публічній сфері після відходу з WWE.Думаю, до певної міри так, але мені здається, що значна частина мого життя була публічною занадто довго. Я не впевнена, чи хотіла б брати участь в індустрії розваг у таких масштабах, як це було під час мого перебування у WWE. Але мені дуже подобається та віддушина, яку я маю зараз: можливість знімати милі влоги з подорожей та робити щось подібне. Тому що, очевидно, це все ще публічність, і моя присутність тут [на подкасті] — це теж публічність, але просто не такою мірою, [як] у WWE.