Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Білецький #MotorScout
Añadido 14 jul. 2024

Білецький #MotorScout

@Beletskiy_ScoutOut
Número de suscriptores: 4 470
Fotos: 575
Videos: 34
Enlaces: 272
Descripción:
❗️Засновник всеукраїнського сервису з підбору автомобілів Motor Scout 🔍Інсайти роботи підборщика в Україні 🚫Викриття #scoutfail с деталями та госномерами ✅Перевірені автомобілі зі звітами Direct: @Beletskiy_motorscout
Fuente

Білецький #MotorScout | Ось цікавий випадок стався вчора. У продажу зʼявилась ця Mazda Cx5 201...

Logotipo de la comunidad de telegram - Білецький #MotorScout Білецький #MotorScout @Beletskiy_ScoutOut
4 430 Vistas/Alcance 2025-05-22 15:03 Mensaje №945
Ось цікавий випадок стався вчора. У продажу зʼявилась ця Mazda Cx5 2017 року в максимальній комплектації з проекцією, люком, світлим шкіряним салоном з електро-регулюваннями, та іншим. Кузов цілий без ремонтів, скло оригінальне, продає перший власник, вся історія підтверджена по офіційному сервісу Ціна гарна і без того, а на огляді одразу вдалось зторгувати у власника ціну до 22000$ 👌Під час огляду продавцю вже «обривали телефон» і пропонували їхати на СТО одразу.Після огляду я особисто прийняв рішення одразу пропонувати завдаток і їхати на діагностику на СТО не чекаючи рішення нашого клієнта, для якого ми це авто підбирали. Тобто, якщо замовник би відмовився, то такий варіант ми би точно запропонували в якесь інше замовлення.Отже, одразу не втрачаючи часу, поїхали на діагностику. Ходова в нормі, присутнє незначне запотівання піддону. Дрібниці. Але найцікавіше виявилось коли викрутили свічки і залізли ендоскопом. Хон в нормі, але присутні залишки мастила на стінках. Автомобіль майже стояв останні два роки, тому подумали на залеглі маслозʼємні кільця. Після заміру компресії побоювання підтвердилися: 7.5-8.0-10-11.5 Розчарування, але що робити. Таке авто в наше замовлення не підтвердимо, отже будемо шукати далі. Авто, до речі, ще в продажу, є повний звіт. Хто хоче зайнятись, може ще вдастся поторгуватись з власником😉