Fuente
BeCryptoBee | За останній тиждень ETH впав на 37%, а BTC на 30%, про іншу альту можн...
172 Vistas/Alcance
2024-08-05 08:36
Mensaje №592
🛑 За останній тиждень ETH впав на 37%, а BTC на 30%, про іншу альту можна не казати, там падати хз куди можна, але вона падає і падає)👉Можливі причини падіння:💬Вийшли дані по рівню безробіття в США, після чого фондові ринки почали сипатись, це було у пятницю на закритті торгів. Тому подивимось що буде сьогодні при відкритті торгів о 16:30. 💬На фоні цього прогнозування зниження ключової ставки змінилось з 25 до 50 б.п. у вересні з ймовірністю 95%. Це пов'язано з тим, що, можливо, ФРС переборщила з утриманням ставки на великому рівні що призведе до різкого падіння економіки/рецесії.💬З'явились заяви про можливе "внепланове засідання", яке пройде у найближчий час, а не у вересні, де ставку знизять на 50 б.п. вже зараз, що буде підтвердженням піздєца.💬Корекція на фонді, Баффет злив акцій на 90 мільярдів і фіата у нього збільшилось за квартал з 180 до 270 мільярдів.💬Рушиться також японський фондовий ринок, де індекси втратили більше 10% (денні максимуми падіння з 1987 року).💬Напружена ситуація Іран-Ізраїль.💬Jump Crypto, який володіє великою кількістю ETH і SOL зливають ці активи у значних об'ємах, причина поки не відома.💬Ретроградний Меркурій.🔥 Chat | 🔟 YouTube | 📋 Навігація