Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - BeCryptoBee
Añadido 14 jul. 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Número de suscriptores: 348
Fotos: 660
Videos: 55
Enlaces: 845
Descripción:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/
Fuente

BeCryptoBee | Хелоу, давно не писав, особливо і нічого, роблю лише Lighter.❗️ Прочит...

Logotipo de la comunidad de telegram - BeCryptoBee BeCryptoBee @BeCryptoBee
199 Vistas/Alcance 2025-11-11 10:00 Mensaje №985
👍 Хелоу, давно не писав, особливо і нічого, роблю лише Lighter.❗️ Прочитав щойно про злом ADS power, підміну розширень, але не впевнений що це правда.🥹 MegaETH. В сейл потрапили обрані 10%, або інфли або з нфт + текстнет активністю, зальотних не було. За 1 хвилину Head of Ecosystem MegaEth пояснює чому дропи вже нікому не потрібні і чому вони пішли у бік ICO.👘 Coinbase анонсували майданчик для проведення public ICO, першим таким буде Monad (анонс і деталі). Формат filling up from the bottom означає, що усім дадуть мінімальну суму незалежно від перепідписки, буде мабуть розумно мультити, але які будуть умови по переверіфам це відкрите питання. Сейл по оцінці 2.5 мільярди, що досить не мало. Звісно, що премаркет на зараз дорожче, але тримати його і не складно, іксів не буде, але якісь відсотки профіту повинні бути. Хочеться сказати, що це перше ICO нової платформи від Base і вони не можуть обісратись, але згадую Linea, яка зараз коштує менше ніж деякі мемкоіни, то казати подібне вже не буду.💵 Stable. Скіпнув, але якщо хтось ні, то там продовжили ще на 24 години КУС верифікацію. Поки не жалкую, що скіпнув, муви якісь кончені у них..😴 Aster — завершився фармінг 3 сезону. 4й сезон буде тривати до 21 грудня, на дроп виділили 1.5% монет, по 0.25% на тиждень. Чекер дропа 3го сезону буде 1 грудня, клейм буде 15 грудня.😎 Lighter. Споту не видно, мемтокену теж. Тиша. Поінт на скриптах виходить ~10$, але кількісно фармиться сильно менше, ніж раніше.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація