Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - BeCryptoBee
Añadido 14 jul. 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Número de suscriptores: 348
Fotos: 660
Videos: 55
Enlaces: 845
Descripción:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/
Fuente

BeCryptoBee | Base. На конференції сказали, що задумуються над токеном, але як це бу...

Logotipo de la comunidad de telegram - BeCryptoBee BeCryptoBee @BeCryptoBee
119 Vistas/Alcance 2025-09-16 09:40 Mensaje №942
🤔 Base. На конференції сказали, що задумуються над токеном, але як це буде реалізовано, чи це юридично реально чи ні поки невідомо, але дьоргатись сенсу немає, якщо раніше щось робили, то добре, може трошки перепаде оскільки гаманців у мережі дуууже багато. Хоча тут невідомо кому дістанеться токен, сейл, чи дроп, може дроп взагалі буде неможливим форматом.👍 Open sea. Замість виходу зараз вирішили запустити кампанію з квестами на місяць, поки не дуже все зрозуміло і відомо, але виглядає як просто фарм користувачів проєктом) Додали якісь там сундуки, які треба прокачувати, за свапи нараховують XP, але комісія ~1% від об'єму свапу, виходить дуже дорого. Трошки радий на зараз, що скіпнув цей проєкт.📊 Etherescan. Можна витрачати поінти на всяку фігню - https://etherscan.io/points🛍 BuidlPad sale $BARD. Лістинги оголошені на 18 число.👍 Lighter. У твітері форситься інфа про ОТС угоду на 11к поінтів по ціні в 33$, але думаю, що це не правда) По 10-11$ вродь як угоди відбуваються. Бачив у тг групу з ОТС угодами, але не впевнений в трасті взагалі, там також останні угоди по 30$ за поінт, хз навіщо комусь купляти по такому прайсу якщо фармити можна по 2-4$ якщо сильно паритись, але якщо навіть не паритись, то по 10-15$ супер легко виходить, хіба що якщо комусь треба великі об'єми, тоді складно.👍 Linea. По Ignition APY став ~13% на ETH за минулий тиждень, що вдвічі менше, ніж було раніше. З наступного місяця пул нагород почне поступова падати з 150-160М токенів до 80, APY зменшиться ще більше. Сам токен виріс з 0.022 до 0.032 в моменті, зараз торгується по 0.027.🟪 Avantis. PerpDEX на BASE вийшов по ціні 0.2$ за токен і капі 50M$, виріс за тиждень до 1.2$ і 300M$ капи, що приємно. Оскільки я плотно крутив лайтер, то висока оцінка PerpDEX для мене - приємна новина. Якщо лайтер не прокине, то повинно виходити добренько) У авантіса дроп теж вийшов дуже приємним по поточним, навіть для тих, хто продавав по 0.2-0.3$ норм.🤔 З проєктів все ще не бачу нічого цікавого, що можна було б зробити з великою впевненістю у нагороді, окрім перп дексів. Трохи погрався в лонги $LINEA з 3х плечем — успішно, зараз трошки шорчу $PUMP, тут ще не закрив, але поки теж успішно. Якась тухла бичка, не цікава. Альтсезон індекс зайшов у зону хаїв)🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація