Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - BeCryptoBee
Añadido 14 jul. 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Número de suscriptores: 348
Fotos: 660
Videos: 55
Enlaces: 845
Descripción:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/
Fuente

BeCryptoBee | BeCryptoBee updates 🔄👍 Linea. З'явився сайт — https://linea.build/hub/...

Logotipo de la comunidad de telegram - BeCryptoBee BeCryptoBee @BeCryptoBee
139 Vistas/Alcance 2025-08-28 10:08 Mensaje №932
👍 BeCryptoBee updates 🔄👍 Linea. З'явився сайт — https://linea.build/hub/airdrop, на якому по коду можна побачити наступну інформацію:— Дата клейму 10 вересня.— Зображення аірдропу.— Начебто буде eligible 180k ерлі юзерів з нагородою по 500 токенів, скоріш це "додаткова" нагорода до стандартного дропу, умови якого ще не відомі. 🤨 Ще вчора член команди Linea - @DeclanFox14 твітнув цікавий пост з оглядом сибілів серед власників $LXP і там чітко видно, що до 2-2.5к $LXP кількість сибілів досить велика, а далі йде на спад. Звідси можна зробити висновок про натяк на якусь мінімальну планку $LXP для дропу, але це все поки лише здогадки.🫠 Єдине відомо, що чекати залишилось все менше. Щось якось по відчуттям здається, що мої аки збрриють по якимось іншим критеріям окрім кількості $LXP, типу малого балансу, відсутності транзакцій за якийсь Х період або пересічення гаманців при дрейні ADSpower. 👍🥹 Linea ignition доступна на impossible finance як пул. Стейкати вони будуть зі свого гаманця, нагороди отримувати також на нього, а потім розсилати учасникам пулу.👍 Lighter. Недавно була АМА, бета 3-4 тижні, потім моб. застосунок, спот і вихід у Q4 по плану, механізм байбеків планується аналогічним hyperliquid, відсоток на дроп буде значним. Фармити стає все важче, кількість юзерів сильно росте, конкуренція сильно збільшується.🛍 Lombard buidlpad sale. Була якась кількість зареєстрованих аків раніше з КУСом, зареєстрував їх і в цей сейл, подивлюсь чи пройдуть, якщо так, то мабуть занесу трохи.🪐 На Jupiter з'явилась можливість закидати активи у Earn і отримувати APY%. TVL буде збільшуватись, дохідність падати. Вчора значення дохідності були значно більшими ніж сьогодні, але як альтернатива для "холду" з дохідністю непоганий варіант.🙂 CampNetwork. Роздав крохи, токен коштував 0.05$ на старті, потім за пару годин запампився до 0.3 (~2B FDV) і также гарно впав.➡️ Фармлю Lighter, роблю тестнет Fogo, тримаю стейбли у LLP Lighter, ETH у Linea Ignition, на мейні роблю Ethos, Etherscan (дейлік клацаю), іноді включаю скрипти на спілкування AIшок - Nous, OpenRouter, Hyperbolic, у ChainOpera AI створив агентів через промпт, скриптом спілкуюсь з цими агентами на інших аках, намагаюсь регнутись на JuneAI (там по кодам доступ, відкривають не часто).🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація