Fuente
BeCryptoBee | Plasma (XLP) Sale update. 👍 Завтра закінчується час для внесення кошті...
167 Vistas/Alcance
2025-07-27 17:20
Mensaje №912
🛍 Plasma (XLP) Sale update. 👍 Завтра закінчується час для внесення коштів у сейл для тих, хто пару місяців тому депозитив кошти. Для тих хто заніс у перше вікно отримали алокацію 5.4%, для другого вікна це 4.8% від депозиту.👍 На зараз у сейл депнули 47.5М з 50М можливих. Овералока складає 131М (дивіться дюну)👍 Решту алоки, яку не докинуть розподілять серед усіх учасників, хто закинув більше. На зараз це виглядає так: 2.5М розділять на ті 131-47.5М=83.5М. Тобто виходить, що на кожні 100 доларів буде отримано на 3$ (2.5/83.5=~3%) алокацію. Решту 97$ повернуть через 2-3 дні, а токени XPL буде отримано через півтора місяці.👍 3$ алокації купляємо по оцінці 500М FDV, від цієї ціни будуть "ікси", здається що це буде від 4-6х.👍 Виходить, що за 2-3 дні локу стейблів, майже без ризиків можна буде отримати ~10% до депонованих коштів.👍 Звісно, що це по поточним рахувалось, завтра останній день для депозиту і кількість алокації, яка недозакинута зменшиться (2.5М->1.5M мабуть) і кількість овералоки думаю сильно збільшиться за цю добу. Тому думаю, що можна буде отримати алокацію на 1-1.5% від депозиту, яка буде торгуватись в 4-6х і це буде приблизно 10% до депозиту. ❗️ IF бере 10% комісії від суми алокації.❗️ Внесок можливий до 28 липня — незалежно від того, чи брали ви участь у основному сейлі чи ні.❗️ Посилання на пул імпосібл.❗️ Дедлайн внесення: завтра 12:30.👍 Ризики усі мінімальні:— Plasma scam.— Impossible Finance scam.— Кошти повертають не через 2-3 дні, а затримують.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація