Fuente
BeCryptoBee | Через півтори години лістинг WAL (Walrus), анонсували біржі KuCoin, Bi...
131 Vistas/Alcance
2025-03-27 08:38
Mensaje №797
🦭Через півтори години лістинг WAL (Walrus), анонсували біржі KuCoin, Bitget, Bybit, MEXC, Gate, Upbit (не точно, тікер WAL, а проєкт наче ні). 👍Хотілось би Binance, Coinbase, Upbit, але і так добре. 👍Коли клейм відкриють точно не відомо, але лістинги о 12:00.👍Сайт клеймер - https://claim.walrus.xyz/👍Премаркет 0.43$/токен. Якщо ціна буде 0.1 - подумаю чи зливати, якщо 0.2 - зливаю половину, якщо 0.3 - 70%, якщо 0.5 мабуть усі токени.🤤 Monad NFT Soulbound. Пару днів тому попереджали, що закриють твітер - закрили. Нещодавно викатили твіт, у коментах якого пропонують відправити адресу свого гаманця і начеб-то за це розішлють Soulbound NFT. Так що якщо робите монад і підписані у твітері - велкам, дедлайн 24 години (вже менше), твіт тут.😴 Знов сейл на Binance - https://pancakeswap.finance/ido/kiloex через півтори години, але інфи поки немає у твітері.➡️ Hyperliquid розрулили, замість пройобу 12M$ викрутились і зробили профіт 700к$. Але через цей двіж TVL у них зменшився з 280M до 190M$.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація