Fuente
BilliardNews Snooker Club | Марк Селбі в другий раз виграв Championship League.Боротьба у 18-му фі...
193 Vistas/Alcance
2025-02-05 22:54
Mensaje №5405
Марк Селбі в другий раз виграв Championship League.Боротьба у 18-му фіналі Ліги тривала між Джаддом Трампом, Кайреном Вілсоном та Марком Селбі. Коловий турнір зі страшенною перевагою виграв Трамп. Шість перемог в шести зустрічах, в тому числі над Вілсоном – 3:0 з брейками 139 та 100 очок та над Селбі – 3:2. По ходу зустрічі Марк вигравав 2:0, але в трьох останніх фреймах набрав лише одне очко. В підсумку, Селбі став другим, Вілсон – четвертим, а третє місце зайняв іранець Хоссейн Вафеї. Припинили боротьбу китайці Сяо Годун й Си Цзяху, а також англієць Меттью Селт. Ну а в останній грі в групі Селбі зробив 147 очок проти Сяо Годуна. Шостий максимум в кар’єрі чотириразового чемпіона світу. За цим показником Марк вийшов на восьме місце в історії. В півфіналі знову зійшлись Трамп та Вілсон. Друга за два дні зустріч кращих гравців сезону принесла приголомшливий успіх діючому чемпіону світу. Перший фрейм Кайрен бере з брейком 120 очок. В другому Джадд робить серію 56, але програє на чорній кулі. А в третьому Вілсон робить ще один сенчурі – 113 очок! І це 3:0. Після шести перемог поспіль Джадд не виходить навіть до фіналу. Селбі віддав один фрейм Хоссейну Вафеї, але з брейками 135 та 129 очок виграв 3:1.У фіналі Вілсон набрав лише 12 очок. Перший фрейм Марк бере з брейком 99 очок. Другий – з рахунком 62:1, третій, зробивши сенчурі рівно 100 очок. 3:0 – Марк Селбі стає двократним переможцем Ліги!