👁 376
25-06-06 16:47
Цього тижня голова ВАР Андрій Дикун працював на ключових міжнародних майданчиках — у Копенгагені, Брюсселі та Варшаві — де представляв інтереси українських агровиробників у діалозі з європейськими політиками, експертами та партнерами.⚡️ У Копенгагені ВАР презентувала позицію українських аграріїв на масштабній конференції, яка зібрала голів національних аграрних асоціацій, міністрів, євродепутатів і представників провідних європейських аналітичних центрів.Серед основних тем — оцінка трансформації агропродовольчої системи Європи, її відповідність принципам «зеленого курсу», вплив на соціальну справедливість, економічну ефективність і продовольчу безпеку.Окрему увагу приділили питанню адаптації країн-кандидатів, зокрема України, до Спільної аграрної політики ЄС.Домовилися з німецькими колегами про створення спільної робочої групи на рівні аналітичних центрів, яка напрацьовуватиме пропозиції щодо інтеграції українського агросектору до європейського простору.👉 Деталі: https://surl.li/albnra