Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Arsenal Art Space
Añadido 14 jul. 2024

Arsenal Art Space

@ArsenalArtSpace
Número de suscriptores: 350
Fotos: 635
Videos: 939
Enlaces: 375
Descripción:
Канал призначений для розміщення інформації про діяльність Арт простору «Арсенал». Театральні вистави🇺🇦Концерти🇺🇦Тренінги🇺🇦
Fuente

Arsenal Art Space | 26 грудня 1974 р. у СРСР оголошено про видачу паспортів сільським жите...

Logotipo de la comunidad de telegram - Arsenal Art Space Arsenal Art Space @ArsenalArtSpace
335 Vistas/Alcance 2024-12-26 18:51 Mensaje №1451
26 грудня 1974 р. у СРСР оголошено про видачу паспортів сільським жителям. До того селяни - кріпаки не мали права на виїзд за межі колгоспу. Пам’ятайте, українці, про радянське кріпацтво !В колгоспах дуже важко селяни гарували,Без вихідних на полях з світанку працювали, Заробляли не гроші, їм писали трудодні,Ставилась « палочка» за пророблені ними дні.Людям за роботу давали облігації, Гроші не платили, нищили нашу націю,Тяжко жилось колгоспникам в радянські роки,Люди були безправні, державні кріпаки! За рахунок підсобного господарства – живи,Ще воєнні займи, облігації – бери!Податок на всі фруктові дерева – платили,Натурподаток: яйця, шкури – носили! У селах запровадили радянське кріпацтво, Де було приховане від світу – страшне рабство!Безправний селянин паспорта мати не смів,Морений голодоморами, – гірш раба жив!Лише в 1966 колгоспникам трудодні відмінили,А в 1974 році в селах людям паспорти вручили.Пам’ятайте, українці, як нас трамбували,Потрібно, щоб історію Ви не забували! Жанна Франчук