👁 193
24-08-13 21:36
Доброї ночі шановні друзі. Те, що пригадала за сьогодні. Вранці придбала на ваші донати 100 метрів мотузки, 4 по 25 метрів, десь на 1400 грн. Потім 1500 перерахувала на обладнання автівки під спальне місце і облаштування у багажнику тримачів під пічку. Хлопці звернулися до нашого місцевого майстра, що б облаштував їм під дім на колесах, прибрав сідушку одну для спального місця. Сплатила 3000 тисячі за 25 кг картопляного пюре на сухі супи. 400 вивіз сміття і 400 2 куби води. Дякую кожній людині за донати! Дякую за безкоштовну питну воду "Своя справжня" вже 2 місяці! Дякую за систематичний і без черговий підвоз води нашу авто мийку, що пішли нам на зустріч і допомогли мати безперебійно воду! Вчора затвашіьдонати сплатила 3 набора на аналізатори, сьогодні мешканець нашого міста Сергій оплатив ще 3 комплекта на аналізатори. Всього буде вже 55! Це тільки ті, що ми купуємо за ваші донати. Можливо в масштабах війни це краплина в морі, але нехай Бог наповнить це море. Кожне життя на ціну золота! Було ще багато всього за цей день. Дякую нашим дівчатам і хлопцям волонтерам із райського Куточку, не лише я заморююся, щодня зі мною падає з ніг ціла команда волонтерів, добрий відсоток яких жіночки на пенсії, але щодня в аномальній жарі фасують супи, розпаковують і фотографують посилки, пакують посилки і хватаються за любу роботу, аби встигати зробити те, що вимагає від нас цей день і нічого не відкладати на завтра. Як сказала Ганна Василівна, якби мені сказали , що від мене буде залежить завершення війн , я б і в ночі пахала ...і повірте, вона не шуткувала. Дякую всим нашим людям, хто дистанційно збирає посилочки, робить чайні наборчики, сушить хліб. Або наприклад як вчора нам привезла мешканка сусіднього села 4 ящики сушеної петрушки... Знаєте де вона її взяла!? Вона під нас її посадила в себе в теплиці, виростила, посушила і привезла нам! Я бачу, як кожен з вас докладає титанічні зусилля. Без вас ми нуль!!!Нехай щастить кожному в його справах, особливо нашим захисникам!!!!