Fuente
Анушкін телеграм👀 | Ми з Владом більше не разом.Це були кращі 4 роки в моєму житті. Ти пок...
1 320 Vistas/Alcance
2025-09-07 15:37
Mensaje №2625
Ми з Владом більше не разом.Це були кращі 4 роки в моєму житті. Ти показав мені як можна любити, поважати та підтримувати. Ти задав таку планку справжнього чоловіка у стосунках, що мені важко уявити як її можна перестрибнутиДовіра, увага, підтримка, любов — все це було у нас. Ніяких зрад та образ. У нас було так багато класних побачень, веселих моментів та подорожей. Ти навіть двічі все кидав та переїжджав за мною в інші країни. А які ти дарував подарунки. Трошки вже заздрю твоїй майбутній дівчині, бо квіти без приводу — була база баз у нас. Раніше я не могла повірити що у мене може бути таке. А виявляється може і я на це заслогувую.Ти був і є прекрасною людиною. Але прийшов час рухатися окремо, з повною повагою та любовʼю, але вже іншою.Ми намагались, декілька разів. Але схоже всесвіт для нас готує трошки іншу історію. Вчусь довіряти та йти далі. Ось вже майже півроку ми не живемо разом, але тільки зараз готова вам розказати.Я вже трошки звикла бути одна, мені начебто ок. Боляче, що така історія не має продовження.❤️ — продовжую вірити в кохання! Бо знаю як це класно