Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - LONO RED TENT
Añadido 06 dic. 2025

LONO RED TENT

@Anitalonoredtent
Número de suscriptores: 370
Fotos: 401
Videos: 28
Enlaces: 62
Descripción:
телеграм канал жінки, яка в 00:00 додає цікаві роздуми через призму бренд-стратега, мами та авторки проєкту lono.redtent inst: https://www.instagram.com/anita.6d?igsh=d2hibXF3b3B2Mjcx&utm_source=qr enjoy 🌋
Fuente

LONO RED TENT | Травма не лікується усвідомленням.Вона любиться поруч з людьми які мож...

Logotipo de la comunidad de telegram - LONO RED TENT LONO RED TENT @Anitalonoredtent
378 Vistas/Alcance 2026-01-10 22:54 Mensaje №629
Травма не лікується усвідомленням.Вона любиться поруч з людьми які можуть тобі показати як може бути інакше.Габор Мате говорить:«Ми не можемо відпустити біль, поки хтось не допоможе нам його витримати».Це дуже точна формула.Франц Рупперт додає:«Травма живе в ізоляції. Зцілення відбувається в контакті».Травма завжди народжується там, де ми були самі з тим, що було занадто.Занадто страшно.Занадто боляче.Занадто соромно.Бессел ван дер Колк каже:«Розуміння не змінює нервову систему. Її змінює тільки досвід безпеки».Це як в тих історіях, де собак забирають до притулку через погане ставлення та знущання. І треба час, іноді багато часу, поки собака перестане кусати рукавицю та почте відчувати себе безпечно поруч з людьми. І ці всі травми долюблює тільки зворотня історія. Можна знати всі свої травми.Можна бачити всі патерни.Можна бути дуже усвідомленою.І водночас — залишатися напруженою, тривожною, замороженою.Ірвін Ялом формулює це найпростіше:«Зцілення приходить не через розуміння, а через присутність. Коли поруч є хтось, хто здатен витримати твій біль».Це може бути терапевт.Партнер.Подруга.Група.Простір, де можна бути справжньою.Тож, я дуже чекаю на наші подорожі з LONO.REDTENT , і як відчую ресурс, обовʼязково повернусь до вас з новиною. Ми не створені, щоб проходити крізь біль наодинці.Саме тому я і заснувала цей проєкт. Лублу!