Fuente
Алекс про усе | 0 днів як русня нічого не спиздила.Натрапив на розбір, де показують, щ...
1 030 Vistas/Alcance
2026-04-08 22:08
Mensaje №555
0 днів як русня нічого не спиздила.Натрапив на розбір, де показують, що Kotlin тупо злизаний з Fantom, яку зробили зробили ще за три роки до того, як JetBrains у пітерському офісі почали свій проєкт.І це не про пару збігів. Там кучу фундаментальних рішень майже один в один. Non nullable за замовчуванням, Type?, Elvis, === для ідентичності, properties, відсутність checked exceptions.І проблема е в тому що підглянули і запозичили. Всі у всіх щось підглядають і надихаються. Проблема в тому, що автор Kotlin має доповідь Shoulders of Giants, де перераховує мови, які вплинули на дизайн. Згадує Nice, Gosu, Spec#, навіть Eiffel. Fantom не згадав жодного разу. НІДЕ.Бо після порівняння вся історія про геніальний синтез десятка мов уже звучить якось смішно. Бо більше схоже на нормально запакований форк.Як у них було з серіалом Інтерни. Самі автори серіалу порівнювали його з Доктором Хаусом, спеціально не згадуючи Клініку, бо там уже плагіат був би надто очевидний.Браян Френк, автор Fantom, скажав жаль тіко що синтаксичний цукор взяли, а дійсно круті ідеї так і не реалізували.P.S. Наш Cargofy росіяни теж крали. Тупо клонували сайт і запускали в себе.