Fuente
Каталог Арімана | Діло було в 41-му тисячолітті, мені було тоді 60 мільйонів років. Вихо...
101 Vistas/Alcance
2025-09-24 16:18
Mensaje №13587
« Діло було в 41-му тисячолітті, мені було тоді 60 мільйонів років. Виходжу бля нахуй з гробниці, дивлю на город бля — нижчих рас куча повно-повно блядь.. Я ж, блядь, взуваю нахуй свої командні протоколи. Біжу, нах. Стріляють блядь!! Живих по коліна, лічгвардія блять, в мене така зелена охуєнна була, а вони її знищили нахуй з корінням, підараси йобані. Ну то хуйня. Я ж блядь одбивався, одбивався та й думаю : "ну і нахуй" , з'їбався за Баржою Анігіляції. Беру баржу, блядь, сідаю на неї. В мене фазовий ножик маленький є. Сів на баржу тай їду. Махав тим ножом, махав. Не повезло - їбанув, пілоту голову відрубав. Зліз нахуй з тої баржі. Бачу: пизда, повзе астартес, нахуй, на мене прямо. А я йому той шолом на очі пиздилиньк, шолбана як дав. Пизда, короче. Очі повистрелювали, силову броню погнуло, руки ноги повідривало. Шо робити... Тут ще толпа вилазе нахуй. Я тільки глянув, блядь. Гаусомьот з кармана достав, дві батарейки, блядь, з рюкзака пиздик, і та-та-та-та-та.. »- Імотехмемасус.підписаця|#meme by Ivan