Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - AdrianZP — Офіційний телеграм канал
Añadido 14 jul. 2024

AdrianZP — Офіційний телеграм канал

@AdrianZP_Dub
Número de suscriptores: 3 937
Fotos: 1,020
Videos: 162
Enlaces: 1,120
Descripción:
Офіційний телеграм новин "AdrianZP". Свіжі новини з мого ютуб каналу і не тільки =)

👥 Número de suscriptores

3 937
Promedio/Día:: +4
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -6

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 2
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

А сьогодні ще одна надпотужна новина — перша серія сутінкових мисливців нарешті доступна для перегляду. Наразі поки на сайті Uakino, а слідкувати за виходом нових серій можна у відповідному каналі.Цей проєкт приніс багато нових очок досвіду, а разом із ними не меншу кількість проблем. Але зрештою він близиться до завершення — 8 із 13 серій повністю озвучені, хоч і ще потребують тестування та зведення звуку.В озвученні взяли участь: Venko, Subbaka, Марк Черненко, Ірина Февчук, Раш Тейлз, Стефанія Токарева, М'йору, Shiman, Skora, Сергій Солдатов, LunarShadow, beHappy, Ілля Петрушко, Alfa Bell, Когут, Draakull, Володимир Лобас (Lomaev), Anatoly136UA, Yeskind, Любов Лазаренко (Chisana), Тарганюк, AdrianZP, Нявка, Сергій Левесський, Scarlet, Семюель, Микола Антонов (Vestorion) і Євген Малуха.За основу взято переклад субтитрів від Лариси Север'янової, який у багатьох місцях я відредагував (вносячи переважно стилістичні зміни). Звукорежисурою зайнявся Дмитро Гончарук зі спілки CloverDUB, яка також допомогла мені зі збіркою серії та випуском на Uakino.Я безмежно радий, що вдалося залучити таку велику кількість людей і вважаю, що результат вийшоd якщо не чудовий, то принаймні точно непоганий. Буду радий усім коментарям і відгукам.А якщо ж ви маєте змогу підтримати озвучення фінансово, то це можна зробити донатом на банку.
В мене є для вас дві новини: погана і хороша.Хороша: в Україні нарешті почали займатися питанням уніфікації системи українсько-японської транскрипції, щоб затвердити якусь одну з них як офіційну. Погана: судячи зі всього (а, точніше, з списку "науковців", котрі займаються цим питанням — легендарним Накорчевським і Дубінським), це буде поліванівка. 😩 Якщо вам хочеться поплакати, то повний текст дискурсу можете почитати тут, але загалом там нічого нового, просто поліванівські діди переповіли свої коменти з фейсбуку: вкотре оспівали чудову російську систему поліванова, звинуватили у всіх негараздах анімешників і фанатів манґи, ну і на десерт додали, що українській, на відміну від російської, не притаманні м'які шиплячі, тому про ніяку Хірошіму і мова йти не може 😩😩🤌🏻🤌🏻🤌🏻Інститут Сходознавства доручив саме Накорчевському (тому самому, котрий дуже любить називати всіх хунвейбінами) зайнятися питанням уніфікації системи українсько-японської транскрипції, тому неважко передбачити, що це буде саме поліванівка. Словом, нічого нового, просто вкотре радянські академічні мастодонти руйнують сучасну японістику і науку в цілому.
- Чекай, а чому закривати канали?ВСІ АВТОРИ ОТРИМАЛИ ВЕЛИЧЕЗНІ ФІНАНСОВІ ЗБИТКИ. Спершу після кенселу патреону, тепер БМК. Чимало каналів на жаль загнуться, чи випускатимуть ще рідше відео бо їм нема за шо існувати. Так вже сталося, що фінансова підтримка від глядачів це чи не єдиний дохід який автори мають зі своєї діяльності. Бо щоб отримувати хоча б 100 басків з ютубу, треба генерувати контент, який матиме 100+к переглядів з одного відео, при умові, що ваш RPM = 1$. Я маю RPM ~0,8$, тому мені треба набирати трохи більше, щоб отримати лише 100$ з нього витрачаючи на це мінімум 2 тижні 🫠Словом, я тепер не маю можливості банально оплатити оренду. А за пару місяців народиться друга дитина. Але не хочу вас прохати робити, донати. Оскільки я вмію озвучувати, то ви можете замовити в мене озвучення. Якщо вам треба диктор на якісь ролики пишіть мені 📬 сюди: [email protected] ⬅️Також якщо ви рекламодавці, то ДЕ ВИ? Мені тільки казино пишуть... англомовні шахраї з вар тандер... 🙃Звісно в мене лишився патреон, але після кенселу там все сумно... Весь ексклюзивний контент лишатиметься тільки там. https://www.patreon.com/AdrianZP