Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Олексій Адамів
Añadido 14 jul. 2024

Олексій Адамів

@AdamivUA
Número de suscriptores: 1 237
Fotos: 162
Videos: 15
Enlaces: 185
Descripción:
✪ Канал Олексія Адаміва, в якому я пишу про бізнес, фінанси та підприємництво. Допомагаю розвивати бізнес та жити у будь-якому куточку планети 🌴 Забирай корисні матеріали в закріпленому: https://t.me/AdamivUA/17
Fuente

Олексій Адамів | Такс....Майбутнє вже настало.Бо, думаю, що від сьогодні більше не буду...

Logotipo de la comunidad de telegram - Олексій Адамів Олексій Адамів @AdamivUA
427 Vistas/Alcance 2026-05-20 04:28 Mensaje №1144
Такс....Майбутнє вже настало.Бо, думаю, що від сьогодні більше не буду наймати нових людей на роботу. 🙈Наведу приклад.Вийшов AI - агент, називається Hermes.Якщо в 2 словах: остання версія АІ яке може все робити сам на вашому компі.Фішка в тому, що при певних налаштуваннях він майже безкоштовний.Підключення Hermes + OpenRouter + БЕЗКОШТОВНА модель АІ (OWL) + Супердешева платна крута модель Hy3.Логіка така.В простих АІ - ви питаєтесь - АІ відповідає.А тут, ви питаєтесь і агент йде сам робити стільки запитів, скільки потрібно, щоб реалізувати вашу хотілку.Сам все налаштовує, завантажує, встановлює, поправляє і ліпить в результат, який ви від нього хочете.Основне "завдання" - це прописати правильно йому інструкції, щоб він робив то все не так хаотично, а за правилами, які вам ок.Що найсмішніше, то навіть це завдання теж можна дати йому і він сам собі напише інструкції ))))Я перше що зробив, це створив агента, і дав йому максимальні права і задачу налаштувати систему під мої цілі.Він пів дня возився, майже все сам налаштував 🙃Тепер, якщо мені потрібний, наприклад копірайтер, я просто кажу агенту: створи мені профайл копірайтера, зроби його експертом в написанні текстів, підключи до платної моделі і використовуй його щоразу, коли потрібно написати текст.І він йде і налаштовує мені нового працівника.Вже в команді 13 "спеціалістів". Без ЗП. Безкоштовних. На моєму ноутбуці 😳То срака якась, сам не вірю...Вишенька на троті, що це все контролюється чатом з Телеграму, куди я просто пишу всі свої хотілки, а мені приходить результат виконання.Це мотивація, для вас, якщо ви ще думаєте, що своїми знаннями будете конкурентно спроможні на ринку праці.Розбирайтесь з АІ. У вас не буде шансу, проти тих в кого в телефоні 1000 працівників з IQ генія.Ютуб поки безкоштовний, там сотні туторіалів, як і що зробити 😁