Fuente
Олексій Адамів | Я викинув свій фітнес годинник після року користування, пояснюю:Виявил...
492 Vistas/Alcance
2025-12-19 10:51
Mensaje №1040
Я викинув свій фітнес годинник після року користування, пояснюю:Виявилось, що ті "суперпотрібні" функції, заради яких я його купляв, ніяк не впливають на моє здоров'я. Наприклад 👇- Кількість кроків?Знання цього не впливає на мою активність, тільки его тішиться якщо їх багато. Ходити більше чи менше я від цього не став.- Сон?Ну прокинувся я вранці, ну бачу фази, де був глибокий сон, скільки годин. Чи впливає це на якість сну? Ні разу.Я і так знаю, що треба більше та краще спати. А сплю, як складуться обставини, а не як я в "ідеальному світі" хотів би.Особливо вибила ситуація, коли годинник показує 100% якість сну, а я відчуваю себе "мертвим" з самого ранку. - Пульс і кардіо зони?Ніяк не впливають в процесі заняття спортом.Я попри годинник відчуваю, коли починаю інакше дихати, чи коли занадто пульсує у скронях.Яке число пульсу в цей момент - фіолетово.Є просто різні стани навантаження, які я відчуваю фізично, тож для тренувань підбираю відповідні вправи, незалежно від годинника.- Всі інші функції (оплата, карта, дзвінки, будильник) - чисте дублювання функцій смартфона, який і так постійно під рукою. Вернувся до простого механічного - там хоч якась стилістична функція є, та його не потрібно заряджати, тож годину знаю навіть без світла.Як у вас, находили вже 10000 кроків сьогодні, щоб було виправдання чому вам сьогодні можна той кусок торта?