Source
Зрадники Каланчак | Ну що, вельмишановне панство, давно не писали ми з папою про Каланчак....
5 570 Views/Reach
2025-10-30 04:02
Message №1428
Ну що, вельмишановне панство, давно не писали ми з папою про Каланчак. Оооо, там дуже цікаві діла творяцця, каже папа! Живе там така сволота Павло Стринжа, колишній прокурор. Спочатку виїхав він за кордон, тіпа дитину пролікувати. А потім побачило воно, падло, що що може приспособитися та пристроїтися жополизом у орків, ще й містечко тепленьке отримати при їхній владі, та й повернулося. І містечко тепленьке таки отримав цей Стринжа, каже папа! Ще одна тварь там добре устроїлася: Перелович Галина, тво "голови" так званого Каланчацького муніципального округу. Галька, наче, з Криму. А була гауляйтершою в селі Ароматне Білогорського району. Падлюка ця захоплює землю, будинки, квартири тих, хто виїхав в Україну. І багато ще чим ворочає, каже папа! І ще одна тварюка там є, про яку я хочу написати вам. Це Островська, вона же Сидоренко, вона же Шарко Наталя. Займається квітами ця торба з дустом. Вибудувала комплекс з модульними будинками, банею…. А для того, щоб постійно приймати у себе військових з повіями. А ви думали, каже папа! А нижче, вельмишановне панство, не лякайтеся, буде морда цієї Островської-Сидоренко-Шарко. Мдяяяя, ну і рожа у тєбя, Натаха, каже папа!