Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - The best of Zhytomyr || Війна в Україні
Added 14 Jul 2024

The best of Zhytomyr || Війна в Україні

@zhyto_best
Number of subscribers: 26 097
Photos: 19,800
Videos: 2,060
Links: 6,860
Description:
The best of Zhytomyr тепер в телеграмі ❤️ Бот для звʼязку - @zhyto_best_bot Терміновий зв'язок - @ztb_admin Правила - https://telegra.ph/Pravila-spіlnoti-The-best-of-Zhytomyr-12-12
Source

The best of Zhytomyr || Війна в Україні | думкиадмінаНасправді мені по-людськи шкода пані Галину. Сиділа собі сп...

Telegram community logo - The best of Zhytomyr || Війна в Україні || Серйозна група The best of Zhytomyr || Війна в Україні @zhyto_best
7 270 Views/Reach 2026-03-31 13:54 Message №57494
#думкиадмінаНасправді мені по-людськи шкода пані Галину. Сиділа собі спокійно, нікому не заважала, не була популярною і не хотіла, аж тут неждано-негадано іде Сухомлин, все місто звалюється на її плечі, а вона не готова…В інтервʼю пані Шиманська каже, що має ще багато планів на посаді, але по факту маємо керівника, який не має поваги ні серед депутатів, ні серед активістів, ні серед багатьох житомирян. Це не талюдина, яка б щось сказала, стукнула по столу, а депутати взяли і зробили. Чи доречно в цьому контексті говорити про якісь плани? Звісно, ні. Я не можу і не буду звинувачувати пані секретаря в корупції чи нечесності, бо у мене немає жодних підозр чи доказів.Проте, за час її управління, Житомир перетворився у неясно що. Взимку дороги ледь прибиралися, навесні - ніяк не можемо прибрати той пісок з узбіччя. На Михайлівській просто під носом у міськради базар і гадюшник, а на самій вулиці і поруч брудно та небезпечно знаходитися. Лобіювання перевізників та погана ситуація з транспортом. Навмисне знищення ЖТТУ. Жахлива ситуація зі сміттям, пожежа на сміттєзвалищі, розкрадання на прибиранні міста, ризик зупинки унікального сміттєпереробного заводу, скандали з земельними ділянками, реконструкціями, тупим використанням грошей на тротуари і дороги (які все одно розвалені) під приводом «впровадження інклюзивності» і купа інших проблем, з якими голова Житомира не справляється.Як людину пані Галину характеризують дуже добре, але не завжди хороша людина може бути хорошим керівником. Іноді просто не виходить.І мені здається, що вона й сама хоче піти. Але поки її не відпускають. Підписатись на нас | @zhyto_bestЗвʼязатись з нами | @zhyto_best_bot