Source
Zavertailo | Філософське…Я завжди намагаюсь в житті, звільнити простір навколо себе...
2 800 Views/Reach
2026-01-23 11:11
Message №627
Філософське…Я завжди намагаюсь в житті, звільнити простір навколо себе і в мене прям маніакальна поведінка все зайве викидати або віддавати і більш менш наче здавалось що виходить. Але це до тих пір, поки я не поїду на склад де зберігаються літні меблі, обладнання зламане😳, і всяка інша усіляка хрінь яку доводилось купувати для діяльності бізнесу. І коли я там, я прям відчуваю як з мене йде сила, бо там така скажена кількість хєрні яка колись КУПУВАЛАСЬ, а тепер просто лежіть і чекає того священного моменту «а раптом знадобиться», це щось на рівні баночок вдома які тупо займають всі полиці. З мого досвіду, за 20 років підприємства я жодного разу не використав щось зі старого знову, мораль така - позбуватись або просто віддавати і не жлобити.Наразі, я спробую чисто зі спортивного інтересу збудувати свій маленький пекарський цех з «магазінчіком» з того що є на складі. Принципово. Але не точно))Бо туалет купив вже новий, бо хочу щоби в магазині був туалет для людей які користуються кріслом колісним.