Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 430
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Number of subscribers

598
Average/Day:: -1
Average/Week:: +1
Average/Month:: +1

👁️ Average views per message

121
Average/Day:: 149
Average/Week:: 107
ERR: 20.23%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 2
Week average: 1.9
Average per day: 1.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (26 січня)В суспільстві продовжує гуляти думка, що от прийдуть військові до влади та наведуть порядок і країна почне процвітати.Питання: що потрібно, щоб військові при владі стали успішними?А що взагалі значить те, що військові візьмуть владу у свої руки?Якщо вся влада буде тільки у військових, то це називається хунтою.Не існує, в історії людства, жодного прикладу успішного правління хунти.Але питання полягає не в тому, хто прийде до влади чи хунта військових, чи хунта таксистів, чи олігархія буде, як це зараз у нас.Має значення не те, хто у владі, а що влада робить.Для того, щоб сила, яка керує країною, мала успіх — є певні умови.Першою умовою, без якої нічого не вийде, є наявність розуміння проблем країни — діагноз. І наявність плану реформ, дій, змін — лікування. А другим кроком треба зробити так, щоб це "лікування" підтримали громадяни. Тобто потрібна пропаганда реформ. Без підтримки громадян — всі реформи провалюються. І не має значення, хто буде при владі — військові, цивільні чи марсіани прилетять на ракетах Ілона Маска.Так, сила, яка буде здатна сформувати чіткий план необхідних реформ і зможе добитись, щоб громадяни його узнали, зрозуміли й почали підтримувати — така сила і стане успішною. Така сила і зможе очолити країну. Повести її вперед. Якщо це здатні будуть зробити військові, то тоді й військова влада стане успішною.Переможемо!ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (25 січня) Отримали коментар на наш Спротив, де ми кажемо, що є тільки одна причина корупції — це влада: "Дуже добре сказано і метод простий. Просто обрати некорупційну владу. Не буває такої влади. Завтра приводимо до влади простого тракториста Петра та простого клерка Івана, вони у житті нічого не брали та не давали, бо можливості й приводу не було. І тут, опа, і у владі! А тут є можливості, на власний розсуд, давати різні ліцензії, концесії, встановлювати або скасовувати податкові пільги підприємствам, НДС всякі та їх повернення. Чи довго, чесними людьми, протримаються наші Петро та Іван!? Ми це вже проходили при зеленій владі, коли до ВР потрапили випадкові особи, всякі там весільні фотографи. Повинні працювати інститути, коли не важливо — хто у владі, але через певні важелі інститутів займатися корупцією буде складно. Без наявних працюючих інститутів — ніяка заміна влади — на іншу владу, до змін у суспільстві не призведе". Ми завжди дякуємо за критику та коментарі, бо це дозволяє чіткіше пояснити нашу позицію. 1. До влади — ніхто, нікого і ніколи — не приводить. Владу беруть. Якщо умовного Петра чи Івана "приведуть" до влади, то вони — не влада. 2. Все вірно, якщо свіжий огірок кинути в бочку із солоними, то він швидко стане також солоним. І свіжим — вже ніколи не стане. Тому всіх, хто вже встиг стати корупціонером, з влади треба прибирати, без винятків. Їх можна використовувати — лише як радників по боротьбі із корупцією. Так, як іноді використовують злочинців для консультацій, щодо боротьби з іншими злочинцями. 3. Вірно, крім зміни влади, треба мати нову систему законів, наприклад, те, що пропанує "Поступ" у податковій сфері. Це буде допомагати прибрати корупцію. Але ніколи — жодні закони, інструкції та схеми не зможуть прибрати корупцію. Корупцію прибирають не закони, а люди, які владарюють. Щобільше, якщо ускладнювати можливість корупційних дій, то це веде не до зникнення корупції. А навпаки — корупційні ставки значно виростуть. Через подолання встановлених антикорупційних бар’єрів. 4. Ніхто не говорить, що нова влада буде кращою за попередню. Головне — це дати громадянам можливість законно змінювати владу, не чекаючи 4 чи 5 років, коли відбудуться чергові вибори. Щоб люди не терпіли у владі "випадкових осіб" та "весільних фотографів" наступні роки. Чинна демократична система це не дозволяє зробити. Треба прибирати демократію, як систему влади! Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (24 січня) Влада звітує, що бореться із корупцією. СБУ затримала головного психіатра ЗСУ, який за час війни розбагатів на понад $1 млн. За цей час підозрюваний придбав: - приватний будинок в Обухівському районі Київської області; - 2 квартири в Києві; - 1 квартиру в Одесі; - 2 земельні ділянки в Обухівському районі Київської області; - БМВ X7 2024 р.в.; - БМВ X7 2022 р.в.; - БМВ X5 2023 р.в.; - БМВ X3 2022 р.в, а також інше майно. Під час обшуків — знайшли також 152 тис. доларів США та 34 тис. євро. Тепер психіатру загрожує до 10 років в'язниці. Але це не боротьба із корупцією! Цей психіатр не міг на такій посаді, самостійно, зібрати стільки грошей. Зрозуміло кожному, що він брав ці кошти із тих, хто стояв у нього в підлеглих або у тих, з ким мав професійні відносини. У тих, хто мав можливість брати хабарі — за необхідні його погодження. Також у цього психіатра є керівництво. Яке, навряд чи — є лохами. І не могли йому просто так дарувати таке швидке збагачення. Тобто, він з ними мав ділитися. Крім того, керівництво цього психіатра мало частину отриманих від нього грошей передавати вище. Це все закони дії системної корупції. Людей, які залучені в корупційних оборудках, в цьому випадку — має бути точно не мало. Може 30, може 120 співучасників, а може і більше. Якщо насправді була б боротьба із корупцією, то все це коло підозрюваних було б одночасно заарештоване разом із психіатром. Просто за підозрою в корупції. І з кожним треба ретельно розбиратись. І сиділи б до тих пір, поки не довели б свою невинність. При боротьбі із корупцією — має діяти принцип презумпції ВИНУВАТОСТІ! Через те, що цього всього ми не бачимо, то арешт психіатра — точно не боротьбою із корупцією. Може бути що завгодно: конкуренція за хабарне місце, боротьба олігархічних кланів, показове покарання тих, хто погано слухає владу, покарання за те, що привласнював собі хабарів більше, ніж дозволялося тощо. Це що завгодно, але точно — не боротьба із корупцією. Громадяни не повинні вестись на такі дешеві показові виступи! Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (23 січня) На наш Спротив від 20 січня, де ми говоримо про реформи. Про те, що для успішності реформ — народ має їх зрозуміти й підтримати, ми отримали такий коментар: "Я не змогла пройти повз. Там про реформи, їх розуміння народом і підтримку. Я тут вже, спираючись на досвід в ОСББ, трохи додам сумнівів. Будинок — як мінімодель держави. Останнім часом намагаємося прийняти непопулярні рішення. То в мене величезні сумніви у здатності більшості людей порахувати на три кроки вперед. Пояснюй, шукай підходи, викладай цифри, факти, апелюй до логіки — без ладу. Десь третина розуміє важливість прийнятих рішень. Не більше. Так, це прості практичні питання щоденного утримання будинку. Що говорити — про складніші речі... І не те щоб я раніше ідеалізувала людей, просто зараз оце небажання думати чи посилилося, чи навіть не знаю, яке слово підібрати". Люди завжди себе так ведуть і всюди. Це нормально! Необхідність тих чи інших реформ — всі не підтримають ніколи. Серед людей треба вести роз'яснювальну пропагандистську роботу по реформах. Це пояснення має вести влада, яка вже має довіру та популярність. Тобто люди мають не тільки зрозуміти необхідність реформ, а ще й підтримати їх. А це, виключно, робиться через пропаганду. Простого розуміння змін, без їх підтримки — недостатньо. І підтримки змін — без розуміння цих змін — також недостатньо. Потрібно досягати одночасно і підтримки людьми реформ, і їх розуміння. Це одна з умов успішних реформ. Над цим має працювати влада. Хтось таке бачив в Україні? Але ще треба, щоб і влада діяла професійно та була здатна робити зміни. Крім того, можуть бути обставини, які можуть не залежати від влади, але будуть заважати реформам. Тому реформи — це завжди складно і ризиковано. І якщо влада не має політичної волі робити зміни, то і не робить їх. Це ми бачимо весь час існування незалежної України. Україні потрібна інша влада. Яка буде здатна робити реформи й мати політичну волю їх робити. Всі попередні, які вже були при владі, себе повністю дискредитували. Жодного, хто вже був у верховній владі України, більше до влади допускати — не можна. НІКОЛИ Й НІКОГО! Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (22 січня) Росія постійно просуває брехню про російськомовний Донбас, що він завжди був "російською територією", яку чомусь передали Україні. Донбас ніколи не був російським. Першими поселенцями там були українські козаки. А до цього це були степи, де кочували орди кочівників. Багато хто знає про окуповане місто Алчевськ на Донбасі. Але мало хто знає, що заснував його український мільйонер із Харкова. Це був не просто український бізнесмен. Він був проукраїнський. Підтримував все українське. Давав гроші на розвиток української культури! Навіть школи в Алчевську створював, в яких вчили українською мовою. І це в той час, коли царська імперія давила українську мову. Мало хто знає, що перший звуковий фільм в Україні було знято про Донбас. Це був агітаційний документальний фільм "Симфонія Донбасу" Дзиґи Вертова 1930 року. Але, в цьому фільмі чітко видно, що на Донбасі в той час панувала саме українська мова! Кожен може це побачити, це ж неможливо сфальсифікувати. Русифікація Донбасу почала відбуватись після голодомору 1932-33 років. Коли велика кількість українських селян просто померли з голоду. Голод був штучно створений. А їх хати заселяли переселенцями з російських територій. До процесу "обросійщення", на Донбасі переважала саме українська мова. Все це в документальному фільмі Акіма Галієва не просто розповідається, а додаються фото та відео докази. https://youtu.be/_XG6RU2vYsg?si=uzT8qr995-s2HVG0 Кожен повинен знати правду. Пропонується не просто поширювати це відео. А мотивувати людей, щоб його переглянуло якнайбільше людей. В першу чергу нехай всю колючу правду подивляться саме проросійські елементи. І потім зрозуміють, за що воює Україна і що таке російська влада, яка завжди брехала і продовжує брехати! Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (21 січня) Нам поставили питання: звідки ми взяли, що корупцію можна подолати за шість місяців? Ми говоримо про системну корупцію. Просту корупцію, так звану "побутову", повністю викорінити неможливо ніде. Приклад побутової корупції: чиновник їде на роботу на службовому авто. І підвозить на роботу свою дружину. Навіть додатково бензин не витрачається. Дружина економить на метро — користуючись службовим становищем свого чоловіка. Мабуть, буде абсурдно намагатись боротись із такого виду корупцією, щоб її викорінити повністю. Системна корупція – це не просто окремі випадки хабарництва чи зловживання владою, а глибоко вкорінена проблема, яка пронизує всі рівні суспільства та державних інституцій. Чим відрізняється системна корупція від звичайної? Масштаб: охоплює не окремих осіб, а цілі системи, такі як уряд, правоохоронні органи, судова система тощо. Вкоріненість: системна корупція створює певні правила корупційної поведінки, які вигідні цілим групам людей. Приклад системної корупції часів Януковича. Для отримання необхідного рішення в суді — позивач дає хабаря судді. Отримує потрібне рішення. Увага, суди вищої інстанції це рішення вже не змінюють. Навіть — якщо воно повністю незаконне. Бо за це вже заплачено. Бо працює система. Якщо щось піде не так, то гроші повертають. Частина грошей (менша) залишається у судді, який прийняв необхідне рішення. А основна частина передається наверх. На кожній ланці - "відстьогується" частина і передається далі наверх. Добирається до самого верху. Це і є корупційні потоки. Які стікаються до верховної влади. Для того, щоб подолати таку корупцію, шість місяців дуже багато. Ми вказали цей термін, як крайній. Якщо за шість місяців системну корупцію не подолано, то вже ніколи не буде подолано — при цій владі. А подолати системну корупцію можна взагалі за декілька тижнів. Головне – це змінити владу, на некорупційну. Якщо влада вже корупційна, то перетворитися на «чесну» вже ніколи не зможе. Нова влада звільняє всіх службовців, які знаходяться на можливих корупційних потоках. ВСІХ! Не треба доказувати провину чи ловити на гарячому. Звільнити треба всіх. І набрати нових. Якщо не допоможе, то операцію повторити. Скільки часу потрібно, щоб звільнити корупціонерів? Правда ж менше, ніж шість місяців. Головне, щоб верховна влада була некорумпованою і мала політичну волю прибрати корупцію. Це перший і головний крок. Після цього мають бути багато інших. Але без цього першого кроку — нічого не вийде. Будь-яка антикорупційна діяльність, без цього першого кроку, нічого не дасть. Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (20 січня) Чому ми виступаємо проти силового захоплення влади? Є така логіка. Майдан це гарно? Так, гарно. Чи він потрібен? Ні. І це не суперечності. Чому Майдан добре? Бо це вислів народу на дії влади, це тиск, це демократично. Але чи дає це ефект? Майже ні. Чи приносить це користь народу? Майже ні. Майдани в Україні — це боротьба одних олігархічних кланів з іншими, щобільше ще й із використанням народного гніву. А так звісно, це демократично Ми проти силового захоплення народом влади не тому, що це антиконституційно. А тому, що не дає необхідного результату. Для змін потрібні реформи. А для реформ необхідна, в першу чергу, підтримка народом цих реформ. Не просто слово "реформи" люди мають підтримувати. А їх сутність. Тобто мають розуміти, які саме потрібні реформи. Хоч мінімально розуміти. А для цього потрібна довготривала пропаганда. Так, люди можуть підтримати якусь нову владу, яка силою цю владу отримає. Бо "їм вірять". Але, якщо не будуть розуміти реформ, то все провалиться. Але навіть і для такого варіанту треба, щоб хоча б заколотники самі знали, які реформи вони хочуть впровадити. Якщо цього не буде, а такого не було в Україні ніколи, то таке повстання буде звичайною боротьбою за владу, за владне корито. Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (19 січня) Україна та Велика Британія підписали угоду про сторічне партнерство. Що це означає? Головне те, що угода на 100 років — це угода стратегічна, що будуть відбудовувати, будуть робити Україну міцною. Так задумано. Нам скажуть: що таке угода на 100 років? Якась примара, а не угода. За ці 100 років в Британії зміниться 2-3 монархи й штук 20 прем’єрів. Абсолютно вірно. Договір на 100 років — взагалі не треба розглядати, як договір. Навіть і читати його не треба. Бо все що там написано — буде змінюватись постійно, залежно від обставин. Тому важливий не сам договір, а стратегічний курс. Важливо, що такий курс розуміють в Британії. А також важливо, що і наша влада, хоч і олігархічна, також це розуміє, будемо сподіватись, що так і є. Бо цей курс дозволяє Британії боротись за гегемонію в Європі,  де у них головний конкурент — Німеччина. А нам цей курс дозволяє будувати Велику Україну і також брати напрямок  на лідерство в Східній Європі. І одночасно протистояти нашому головному ворогові — Росії. Можна сказати, що ця подія (підписання 100-річного договору) - є другою перемогою України з 24 лютого 2022 року. Ще раз. НЕ МАЄ НІЯКОГО ЗНАЧЕННЯ НАПОВНЕННЯ ДОГОВОРУ! Абсолютно не має. Його, після підписання, можна покласти в архів і ЗАБУТИ. Щоб там не було підписано. Головне те, щоб всі пам'ятали, що є 100-річна угода з Британією. Тобто — довгострокові стратегічні відносини. Але якщо Україна і надалі буде стояти на місці без змін, без реформ, то ця геополітична можливість завершиться просто декларацією. Ні, не просто декларацією. Гірше! Безпека і перспектива України лежить не у наявності договорів, а у власних силах. Підписувати договори у статусі слабкої держави або продовжувати залишатись слабкими — означає потрапляти під контроль і залежність сильніших. Відповідно, сильніші партнери можуть контролювати Україну або використовувати для вирішення власних інтересів. Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (18 січня) Ми часто чуємо, що народ заслуговує на таку владу, який є і сам народ. Тобто якщо влада паршива, то це наслідок того, що народ такий. Це так? Питання: чи бувають випадки, коли править більшість, а не меншість? Ні, таких випадків не буває. Ніколи. Управляє завжди меншість від народу. Причому дуже маленька меншість. Це влада. А народ, громадяни, можуть підтримувати владу чи не підтримувати. Якщо необхідна критична маса громадян владу підтримує, то влада має достатню силу правити. Тобто — за все що в країні діється, завжди відповідає влада, а не громадяни. Завжди! Друге питання: якщо влада паршива, то хто в цьому винний? А ось тут винний народ. Громадяни. Бо громадяни є джерелом влади. Тобто — якщо влада паршива, діє на шкоду країні та народу, то провина за те, що така влада ще є владою, лежить виключно на громадянах. Вони винні! Але ж і громадяни бувають різні. Бувають активні, відповідальні. Які намагаються впливати на владу. Або самі йдуть до влади, якщо та недолуга. А бувають і пасивні громадяни. Які займають відому всім позицію "мене політика не цікавить". Це ті, які живуть в країні й вважають, що нікому і нічого не винні. І що це їм держава щось винна. Вони просто намагаються пристосуватись до життя. Але ніяк не збираються впливати на умови такого життя в країні. Або взагалі чекають можливості емігрувати. Тобто це соціальні дрони. Це ті, кого в давній Греції називали «ідіотами». Провина соціальних дронів очевидна. Їх пасивність дозволяє недолугій владі правити, використовуючи демократичну систему влади. Яка діє за схемою: гроші – вибори – прихід до влади – повернення грошей з прибутком. Ті, хто вже має психологію соціального дрона, такими й залишаться. Але головна провина лежить на активних громадянах. Через свою нездатність об’єднуватись та нездатність сформувати потужну громадянську силу, вони не можуть стати владою. Розігнати олігархію і взяти під контроль соціальних дронів і справи в країні. Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (17 січня) Після того, як команда нового президента США Трампа оголосила, що хочуть зустрічі з Путіним, щоб розв'язати питання, зокрема, і України, з'явилась і реакція Росії. Переговори, щодо України, мають вестися між Росією та США без участі інших країн Заходу, — член Радбезу, помічник кремлівського Путіна — Микола Патрушев. За його словами, Москві немає про що розмовляти ні з Лондоном, ні з Брюсселем. Москва готова обговорювати гарантії безпеки «тій країні, яка зараз називається Україною», заявив міністр МЗС РФ Лавров. Але для врегулювання потрібно домовлятися про більш масштабні питання, в євразійському форматі, підкреслив міністр. Тобто бачимо, що відкритим текстом говорять, що будуть розв'язувати питання України — без України. Щобільше, питання війни в України — взагалі не є пріоритетним. А є просто одним з пунктів в цілому комплексі питань, які хочуть між собою повирішувати США та РФ. Тобто — питання миру не знаходиться в компетенції самої України. Раніше про це багато хто розумів, але зараз маємо прямі заяви. Скоріш за все — така ситуація склалася зразу після підписання в березні 2022 року Стамбульського комюніке між Росією та Україною, при посередництві Туреччини. Логічним тоді стає і самозаборона Зеленського — вести якість переговори з Путіним. Хоча і невідомо, така самозаборона була зроблена для самопіару Зеленського чи це Штати натиснули, щоб Україна не рипалась без них. Але це не є принциповим. Принциповим є те, що долю Україну в переговорах з РФ будуть вирішувати США. Цікаво, що є 40% українців, за даними опитування КМІС, які довіряють США. Тобто — маємо 40% наївних довірливих громадян, яким можна всунути в голову будь-яку "хрінь", і вони в неї почнуть вірити. Чи можна довіряти іншій країні розв'язувати питання своєї країни? Можна. Якщо така країна є хазяїном і розв'язує питання долі своєї колонії. Такий стан є образою для українського народу. Але ця образа сталася не тільки з вини самого народу. А, найбільше, з вини олігархії, яка весь час правила і продовжує правити. Олігархію потрібно прибирати й приводити до відповідальності за свої дії. Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"