Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 431
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Source

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (22 листопада 2025р.)Ми бачимо чітко проблему, щ...

Telegram community logo - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
163 Views/Reach 2025-11-22 04:38 Message №2100
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (22 листопада 2025р.)Ми бачимо чітко проблему, що переважна більшість людей не розуміють причину проблем і наслідкові зв’язки. Людям цікаві пенсії, зарплати, тарифи на комуналку та посадка якогось дрібного корупціонера. А високі матерії то не для них. Бо ж це "високі матерії", мабуть, розібратись, щоб були пенсії, зарплати, доходи, потрібно спочатку зрозуміти, чого цього всього немає в необхідній кількості.Питання, а скільки це - "в нормальній кількості"?Тут у кожного своя нормальність. Можна спробувати вивести певний стандарт, наприклад, порівнявши з найбільш розвиненою країною регіону або Світу.Що ж таке нормальні пенсії чи зарплати?Нам можуть сказати: це коли людина за рахунок своїх доходів може забезпечити свою сім'ю.А щодо пенсії, то є поняття достатньої пенсії. Це та яка дає змогу забезпечити фізіологічні потреби людини. Не родини, а саме людини.Багато є різних варіацій на цю тему.Але все це упирається в те, що фізіологічні потреби людини, сім'ї тощо можна обчислювати скрізь по різному. Це що таке? Щоб не померти з голоду, чи ще щоб залишилось на якісь, наприклад, культурні потреби, відпочинок тощо? А мати авто в наш це нормально чи ще розкіш вважається? А скільки в рік потрібно людині взуття, одягу? Якого? А жити людина де має? В соціальному притулку? В однокімнатній квартирі, домі? Чи де?Як все це підвести під мінімальний або нормальний рівень для всіх громадян універсально?Це все означає, що визначити насправді необхідний нормальний чи мінімальний, чи достатній чи ще якийсь рівень НЕМОЖЛИВО! А значить і досягати того, що визначити неможливо також неможливо. Бо у всіх різні потреби і різні умови життя. От тут і виходимо на причинно-наслідковий зв'язок. Пенсії, доходи тощо, це завжди результат розвитку економіки. Можна скільки завгодно встановлювати якісь норми, зарплати тощо, але все це обмежено виключно економічними можливостями країни.А економічні можливості - це результат дії влади. Тобто все залежить від влади.І якщо влада недолуга, то потрібна інша влада. А якщо інша влада недолуга, то знову потрібна інша. І так до тих пір, поки не буде те, що потрібно. Але щоб цей процес йшов, потрібна участь громадян в створенні необхідної сили. Не безкінечно ходити на вибори чи безкінечно майданити, а свою Громадянську силу створювати. Інакше і далі буде так, як є. Влада олігархічна, громадяни незадоволені, але ні хріна не роблять, щоб щось змінити. Ось і вся "висока матерія".Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"