Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 431
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Source

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (21 листопада 2025 р.)Є у нас різні громадяни, я...

Telegram community logo - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
148 Views/Reach 2025-11-21 11:25 Message №2098
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (21 листопада 2025 р.)Є у нас різні громадяни, які намагаються порушувати питання реформування місцевих рад, місцевого самоврядування тощо. І вірять, що вони роблять щось корисне.Можливо, для чогось така діяльність і корисна. Але точно не для того, щоб змінити країну.Будь-які обговорення місцевого самоврядування не має сенсу до тих пір, поки не буде чітко визначено схема дії держави. Місцеве самоврядування завжди є похідним елементом від того, що собою являє центр. Від ідеології, яку впроваджує центр при розбудові держави. Хтось скаже, наприклад, що, можливо, самоврядування повинно бути незалежним фінансово від центральної влади. І буде мати рацію. А хтось скаже, що навпаки. Має бути повністю залежним від центральної влади. І також буде мати рацію. Це якщо говорити абстрактно, взагалі. Всі тут мати рацію.Також вірним буде сказати, що залежним самоврядування бути не може, бо тоді це вже не самоврядування, а державна місцева влада. І це також вірно, і також взагалі. Без будь-якої конкретики. А яка ж має бути конкретика?Питання має стояти ширше. Не про те, яке має бути самоврядування, а яка взагалі, яка має бути місцева влада. На яких принципах побудована. Але це неможливо визначити до тих пір, поки не розуміти, яка буде модель держави в цілому. Тому сьогоднішня будь-яка активність громадян по будь-яких проєктах місцевого самоврядування не має ніякого відношення до реальності. Просто теорія, яка відірвана від практики.Потрібно розуміти, що навіть при найжорсткішій централізації влади якісь функції з центру будуть все одно делегуватись вниз. Для вирішення внизу. Тому не можна принципово добитись того, щоб місцеве самоврядування взагалі зникло кудись. Все одно залишаться якісь його елементи. Так само і навпаки, навіть якщо найвільніше буде місцеве самоврядування, то все одно буде верховенство центру. Інакше територія, на якій буде таке вільне самоврядування перестане бути частиною країни. Стане фактично автономією. Або навіть і іншою державою. Яка буде тільки рахуватись в складі єдиної країни, а фактично такою не буде.Тобто загальний висновок - все має починатись з центру. Всі реформи мають починатись з центру. Це аксіома. І її громадяни повинні запам'ятати.Якщо є громадяни, які хочуть проявляти свою активність у сфері державотворення, то починати потрібно з побудови Громадянської сили, яка буде потім встановлювати всі ідеологічні засади нової схеми управління країни. Тобто спочатку має бути визначені принципи побудови країни взагалі. Це теорія. Потім цю теорію, яка має назву ідеологія, потрібно пропагувати. Потім, в міру поширення цих ідеологічних позицій, створювати громадянсько-політичну силу. І вже потім, коли буде ясно, що прихід до влади такої сили стає реальністю, що країна скоро перейде на нову ідеологію, то тоді і настане час обговорення і принципів побудови місцевої влади. Бо це питання залежить від конкретних обставин, в яких живе країна. А не від теоретичних бажань за все гарне проти всього поганого.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"