Source
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (09 травня 2025р.)Чи співпрацюєте ви з іншими гр...
167 Views/Reach
2025-05-09 06:41
Message №1771
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (09 травня 2025р.)Чи співпрацюєте ви з іншими громадськими організаціями, освітніми установами або міжнародними партнерами?Таке наступне запитання, яке ми отримали.Ні. Ми ні з ким із перелічених не працюємо.Але потрібно пояснити чому.Наше завдання - побудувати Велику Україну.Це досягається лише одним шляхом - шляхом реформ.Для реформ потрібна сила, яка ці реформи зробить.Для того, щоб якась сила зробила це, вона має мати політичну волю робити реформи і мати політичний ресурс.Політична воля - це бажання робити реформи.Політичний ресурс - це підтримка народу реформ. Інакше, без підтримки – все провалиться. Але головне, щоб народ підтримав не просто тих, хто робить реформи, а самі реформи. Тобто спочатку узнати їх сутність, потім зрозуміти, а потім вже і підтримати.Як правило драйвером реформ виступає влада. Але у нас влада олігархічна. Значить має бути якась інша сила. Іншої природи - громадянська сила.Така громадянська сила з неба не прилітає. Її потрібно створювати.Підтримка народом реформ також не з'являється на пустому місці. Громадяни мають підтримувати не слово "реформи" , а їх сутність. А для цього вони мають розібратись, які саме реформи потрібні. І лише після цього підтримати. Це досягається пропагандою. Але для того, щоб було що пропагувати має бути програма реформ. Візія, план, концепція, доктрина тощо, синонімів багато, але сутність одна - якийсь документ (в тексті чи відео), який можна громадянам презентувати. І який можна пропагувати. Такий документ, така програма зветься - ідеологія.Тобто потрібно спочатку розробити ідеологію. Потім її пропагувати серед громадян.Чим більше і довше йде така пропаганда - тим більше громадян стають прихильниками необхідних змін. Саме такі громадяни поступово і формують нову силу. Силу, яка візьме всю владу в свої руки і змінить країну - Громадянську силу. Цікаво, що якщо така Громадянська сила досягне необхідного масштабу, то владу може отримати навіть і без виборів. Доречи це одне з пояснень, чому нас вибори не цікавлять.От всім цим і займається організації "Поступ".І ми до цих пір не знайшли жодної ані громадської організації, ані громадянської, ані партії, ані якихось освітніх установ які б йшли б таким же шляхом. Не кажучи вже про якихось міжнародних партнерів. І тому що таких на даний час не існує, то і немає з ким співпрацювати. Як тільки когось побачимо на цьому шляху, то миттєво запропонуємо розглянути питання співпраці. Якщо хтось знає таких, хто робить те, що робимо й ми, то скажіть їм про нас і скажіть нам про них. Щоб ми змогли сконстатувати. Може і вийде якась співпраця.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"