Source
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (08 травня 2025р.)На наш Спротив від 5 травня що...
177 Views/Reach
2025-05-08 04:43
Message №1769
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (08 травня 2025р.)На наш Спротив від 5 травня щодо ресурсної угоди із США один наш поступовець отримав такий коментар:"З якою метою ти цю х...ню тут опублікував!!! Засунь пункт 3. цієї декларації "Громадянська республіка" в дупу собі і таким "розумникам", як сам.По нормах статей 13 та 14 Конституції України все, перераховане в незаконно підписаній Свіріденко угоді - Є ВЛАСНІСТЮ НАРОДУ УКРАЇНИ, В ТОМУ ЧИСЛІ ВИДОБУТІ ПІД ЦІЄЮ ЗЕМЛЕЮ КОПАЛИНИ. І БЕЗ ЗГОДИ НАРОДУ НЕ МОЖУТЬ БУДЬ-КИМ ПЕРЕДАВАТИСЬ США. КРАПКА. І НЕ НАМАГАЙТЕСЬ ОБМАХАТИ НАРОД УКРАЇНИ БРЕХЛИВОЮ ДВІЖУХОЮ З ЦИХ ПИТАНЬ".Ми завжди вдячні за такі коментарі. Бо дозволяють пояснювати окремим громадянам те, що вони повинні знати самі, але чомусь не знають.Зазначені статті 13 та 14 Конституції України є антинародними. Більше того, вони одна одній протирічать.Ось ці статті.Стаття 13Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.Стаття 14Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.Право власності на землю гарантується.Тобто якщо земля всенародна, то вже не може бути в приватній власності. Треба щось одне. Або право індивідуальної власності. Або якщо земля всенародна, то може бути власністю тільки держави, яка і є представником народу. Таке протиріччя робить нікчемними і першу статтю і другу. Бо є колізія. Спеціально так зробили автори Конституції чи через недоумство - наразі невідомо. Але це факт. Можна кожному, хто посилається на ці статті зразу про це вказувати. Щоб чепухні не говорили.Далі.В статті 13 сказано, що від імені народу реалізацію права власника здійснює влада.Але Конституція України олігархічна. Працює по схемі: гроші - вибори - прихід до влади - повернення грошей із прибутком. Тобто при владі завжди буде або олігархія (поєднання бізнесу і влади), або диктатура. "Народом" тут і не пахне. Бо при такій Конституції народ не має можливості реалізовувати своє право власності на надра, землю тощо. Наша позиція: до будь-якого експорту сировини потрібно відноситись як до злочину. Тобто будь-який експорт має бути ЗАБОРОНЕНИЙ! Експортувати можна лише перероблену сировину. Яка перетворюється на продукт із високою доданою вартістю. Це не просто стимулює розвиток власної обробної промисловості. Іншого виходу не буде, ніж розвивати власну переробку. Тобто це шлях до розвитку України, а не до бананової республіки. Олігархія не буде так робити. Бо на ресурсах жирує. Це має зробити влада іншого типу - громадянська. Ясно, що одночасно заборонити експорт всієї сировини буде неможливим. Бо призведе до колапсу економіки, яка й так дохла. Потрібен перехідний складний період. Але шлях зрозумілий.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"