Source
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (01 квітня)Зеленський заявив, що обговорюватиме ...
145 Views/Reach
2025-04-01 05:06
Message №1703
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (01 квітня)Зеленський заявив, що обговорюватиме з суспільством ризики нової угоди щодо корисних копалин.Питання тут не в угоді, а в тому, що Зеленський зібрався щось обговорювати із суспільством.Колись Янукович засмітив країну бігбордами із гаслом "почую кожного". Тепер от теперішній Президент збирається спілкуватись із суспільством. Яким чином взагалі можна щось обговорювати із суспільством? І що це означає?І чи потрібно владі щось обговорювати із суспільством? Реально, технічно обговорювати можливо. Класична схема народних обговорювань була в Радянському Союзі.Ось приклад обговорення сталінської Конституції 1936 р.Це було ретельно організованою кампанією, спрямованою на створення видимості широкої народної підтримки нового основного закону. Обговорення проводилися на зборах і мітингах, організованих на підприємствах, у колгоспах, навчальних закладах та інших установах. Ці збори проходили під пильним контролем партійних органів, що забезпечувало потрібний результат.Проект Конституції був опублікований у центральних та місцевих газетах, а також у спеціальних брошурах.Преса активно висвітлювала процес обговорення, публікуючи схвальні відгуки та «пропозиції» трудящих.Під час обговорення було внесено мільйони «поправок» та «доповнень».Однак, більшість цих пропозицій носили формальний характер і не змінювали суті проекту.На зборах та в пресі постійно підкреслювалася «найдемократичніша» сутність нового основного закону.Це приклад реального народного обговорення. Коли дійсно, народ затягують в такий процес.І цей же приклад свідчить, що чим більше громадян будуть задіяні в подібних "обговореннях" тим більше буде діяти на них пропаганда.Ми спеціально взяли приклад саме СРСР часів Сталіна. Бо це класика маніпуляції. Цікаво, що сталінську конституцію і зараз вважають однією з найдемократичніших за всі часи людства. Однак це ніяк не завадило встановити диктатуру. Проте люди, які жили в той час, чесно вірили, що живуть саме за цією конституцією. І в першу чергу цей ефект було досягнуто завдяки масштабному шоу по "народному обговоренню."Насправді ніяких і ніколи обговорень з народом не буває. Бувають лише шоу. В сучасних умовах навіть і такі шоу не роблять. Що знижує їх ефективність.Будь-які розмови про "народне обговорення" - це завжди брехня. Ніхто і ніколи ніяких обговорень з народом ніколи не вів і вести не буде. Всі подібні кампанії мають лише одну мету - пропаганда.Переможемо!ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"