Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 431
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Source

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (31 березня)ЗМІ повідомляють, що Офіс генпрокуро...

Telegram community logo - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
149 Views/Reach 2025-03-31 07:24 Message №1701
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (31 березня)ЗМІ повідомляють, що Офіс генпрокурора так і не звільнив жодного із 74 прокурорів, у яких виявили та скасували фейкову інвалідність.У генпрокуратурі пояснили, що просто не бачать підстав для звернення зі скаргою до Кваліфікаційної дисциплінарної комісії прокурорів. Без висновку цієї комісії — звільнити прокурорів неможливо.Яка може бути довіра до правоохоронної системи, якщо їх посадовців зловили на злочині, а вони й далі продовжують працювати?Підстав не бачать? Кажуть, що мають бути законні підстави. А те, що вся країна бачить, що ці прокурори просто нахабно зробили злочин у змові із лікарями, то на це владі начхати!Якби влада захотіла — то знайшла б методи, щоб звільнити цих людей. Але ж не хоче? Чому?Тут трохи інше, ніж принцип "рука руку миє". Прокуратура — це один зі стовпів всієї правоохоронної системи.Є таке питання: кому має служити прокуратура верховній владі чи народу?А може хтось ще скаже, що інтереси верховної влади й народу збігаються? Нехай скаже, подивимось на такі екземпляри.Насправді причина того, що дискредитовані прокурори продовжують працювати в тому, що вони становляться ручні. Щоб не сказали їм зверху — вони будуть безумовно виконувати. Бо є причина, по якій їх можна не просто вигнати, а ще й засудити! Тобто — це робиться для того, щоб контролювати правоохоронну систему.А на те, що народ бачить, що справедливість в країні відсутня — владі начхати. Таке відбувається у випадку, коли влада настільки впевнена в собі, що робить все що заманеться. А також може бути у випадку, коли бачать що в будь-який момент їх усіх може знести народний гнів і тому їм не до справедливості.Така поведінка влади не дає інших висновків, ніж назвати її антинародною. Влада втрачає адекватність. Не здатна усвідомити, чим це може обернутись саме для неї. Порохова бочка наповнюється поступово порохом. Якщо вибухне, то буде всім погано. А верхівка, скоріш за все, як завжди – втече. Поки що саме до цього все і йде, на жаль.Переможемо!ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"