Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Автоспільнота Кривий Ріг
Added 14 Jul 2024

Автоспільнота Кривий Ріг

@zapravka_kr
Number of subscribers: 6 472
Photos: 3,080
Videos: 2,610
Links: 1,850
Description:
Автоспільнота Кривого Рога ✅️Ситуації на дорогах(затори,ДТП). ✅️Автопоміч (допомога) на дорозі. ✅️Послуги з ремонту вашого Авто. ✅️Пошук зниклих документів та номерів Зв'язок з адмінами @infoanp_bot

👥 Number of subscribers

6 472
Average/Day:: +4
Average/Week:: +13
Average/Month:: +97

📊 Messages per Day

5.6
Last day: 10
Week average: 6.4
Average per day: 5.6

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🚗 Святковий автопробіг «Вогні великого міста»Маршрут та організаційні моменти | 27.12.2025⚠️ Рухаємось єдиною централізованою колоною;❗️Суворо дотримуємось усіх Правил дорожнього руху;⛔️Швидкість колони — не більше 50 км/год;🚓 Рух автоколони здійснюється у супроводі поліції🕔 17:00 — збір учасників📍 Козак Ріг🕠 17:30–18:00 — виїзд колоною з парковки🎄 Прямуємо до ялинки біля виконкому (біля флагштока)🚗Паркування навколо парку — виключно відповідно до ПДР Перебуваємо там певний час (Деталі та координація — у Telegram-чаті автопробігу)🗺 Маршрут автопробігу:Козак Ріг → Ялинка → у напрямку кільця 95-го кварталуплоща Визволення → заїзд на вул. Поштову → підйом на вул. Німецьку → спуск назад на вул. Поштовувул. Свято-Миколаївська → міст «Клевер» → у напрямку ринку → 95-й квартал → стоянка на пл. Артема (біля ДК)➡️ За ситуацією та рішенням під час збору можливі заїзди:• майданчик Ашан (Сонячна галерея)• майданчик VARUS (ТЦ «Проспект», Ювілейна)📲Координація з питань руху буде в чаті.👈🔄 Далі маршрут продовжується:через КРЕСЗарічнийДК Центральний (44-й квартал) кінцева локація. Захід проходитиме у святковій, дружній та безпечній атмосфері 🚗 Прикрашені авто вітаються 🎁 Запланована увага для дітей у вигляді смаколиків.Слідкуйте за оновленнями та будьте з нами —зробімо це свято яскравим разом! 🎄 🚗Ps: хто бажає долучитись до сбору на подарунки: https://t.me/zapravka_kr/16479
🚗 Святковий автопробіг «Вогні великого міста»Маршрут та організаційні моменти | 27.12.2025⚠️ Рухаємось єдиною централізованою колоною;❗️Суворо дотримуємось усіх Правил дорожнього руху;⛔️Швидкість колони — не більше 50 км/год;🚓 Рух автоколони здійснюється у супроводі поліції🕔 17:00 — збір учасників📍 Козак Ріг🕠 17:30–18:00 — виїзд колоною з парковки🎄 Прямуємо до ялинки біля виконкому (біля флагштока)🚗Паркування навколо парку — виключно відповідно до ПДР Перебуваємо там певний час (Деталі та координація — у Telegram-чаті автопробігу)🗺 Маршрут автопробігу:Козак Ріг → Ялинка → у напрямку кільця 95-го кварталуплоща Визволення → заїзд на вул. Поштову → підйом на вул. Німецьку → спуск назад на вул. Поштовувул. Свято-Миколаївська → міст «Клевер» → у напрямку ринку → 95-й квартал → стоянка на пл. Артема (біля ДК)➡️ За ситуацією та рішенням під час збору можливі заїзди:• майданчик Ашан (Сонячна галерея)• майданчик VARUS (ТЦ «Проспект», Ювілейна)📲Координація з питань руху буде в чаті.👈🔄 Далі маршрут продовжується:через КРЕСЗарічнийДК Центральний (44-й квартал) кінцева локація. Захід проходитиме у святковій, дружній та безпечній атмосфері 🚗 Прикрашені авто вітаються 🎁 Запланована увага для дітей у вигляді смаколиків.Слідкуйте за оновленнями та будьте з нами —зробімо це свято яскравим разом! 🎄 🚗Ps: хто бажає долучитись до сбору на подарунки: https://t.me/zapravka_kr/16479
🎄Друзі, автолюбителі та поціновувачі дорожньої романтики! 🚗Новий 2026 рік уже на порозі, і ми маємо чудову нагоду перетворити вулиці Кривого Рогу на справжню зимову казку ❄️Запрошуємо вас долучитися до передноворічної акції та святкового автопробігу «Вогні великого міста»!🌟 Що на вас чекає? святково прикрашені авто з сяючими гірляндами 💡новорічний декор: шапки Санти, вінки, сніжинки 🎅🎁 теплі емоції, усмішки перехожих і радість для дітей 🍬🙂🚗💫 Разом ми створимо нескінченний потік світла й тепла, щоб нагадати кожному: диво зовсім поруч!🗓 Орієнтовна дата: 27.12.2025 Час: 17:00 ±📍Місце збору: біля Козака Рога⬇️Нижче буде опитування для всіх, хто планує приєднатися.🗺️ Ближче до події опублікуємо деталі та маршрут автопробігу.🤝 Захід організовується спільними зусиллями автоспільнот:🚘 АВТО ФОРУМ | КРИВИЙ РІГ🚘 Автоспільнота Кривий Ріг🚘 VAG SYNDICATE KR🚖 TaXi KRВід вас — святковий настрій, прикрашене авто та щире бажання дарувати радість 🚘Зробімо цей грудень незабутнім разом!Подробиці вже зовсім скоро 😉
доброго вечора! сьогодні сталась дуже не приємна ситуація для моєї сім’ї,я хотіла б попередити авто-спільноту нашого міста.Вранці,перед світлофором на перехресті червоної,молодик на чорному ВАЗі АЕ4914ІХ два рази підрізав намагаючись створити аварійну ситуацію,коли ми просто посигналивши перестроілись в інший ряд, після перетину перехрестя намагався знову створити аварійну ситуацію, підставляючись, щоб в його авто вʼїхали…коли і це не спрацювало зніс нам праве дзеркало і підрізав щоб ми зупинились…вискочив із свого авто і накинувся бити мого чоловіка…я медик і одразу помітила що людина під дією наркотичних речовин☝️почувши що я зателефонувала на 102 кричав що в нього знайомі в поліції і він буде робити що заманеться. Ітог:приїхавших патрульних обматюкав і погрожував їм…В прокуратурі написані всі заяви і долучені відео.До всього написаного додаю фото цієї людини і його авто…Бережіть себе-не дозволяйте аварійні ситуації з метою наживи😡P.S. передбачаю зауваження щодо публікації фото, консультувалась з юристом - все виключно в правовому полі
Вибачте що не по темі, але може комусь потрібна робота?Водій –експедитор 25 000 — 35 000 ₴ Компанія «Негоціант» — провідний дистриб’ютор популярних торгівельних марок ковбасних та молочних виробів (ТМ Ферма, ТМ Яготин, ТМ ПікНік, ТМ Гуляй Поле, ТМ Тульчинка, ТМ Біла Лінія, ТМ Бащинський, ТМ Руна та ін.) в Кривому розі. Запрошуємо водія-експедитора (місто, область) Основні завдання: •здійснення своєчасної доставки продукції до торгових точок, згідно маршрутів (по місту та області);•уважність, відповідальність, пунктуальність;•оформлення документації по здачі вантажів.Ми пропонуємо:•приймаємо без досвіду роботи від 18 років;•гнучкий графік роботи;•гідну заробітню плату;•навчання та супровід на всіх етапах.Будемо раді Вам у нашій команді Негоціант!Тел. 0675396960 ЛесяТорговий представникВід 17 000 – 22000 ₴ Компанія «Негоціант» — провідний дистриб’ютор популярних торгівельних марок ковбасних та молочних виробів (ТМ Ферма, ТМ Яготин, ТМ ПікНік, ТМ Гуляй Поле, ТМ Тульчинка, ТМ Біла Лінія, ТМ Бащинський, ТМ Руна та ін.) в Кривому розі. Запрошуємо торгового представника (без авто). Можливо ти продавчиня і хочеш спробувати себе в новій сфері, або тобі 18 років і ти ще не визначився з професією.Умови роботи: - робота в великій та стабільній компанії;- графік роботи - 9.00 - 17.00 (шестиденний робочий тиждень);- компенсація проїзду;- конкурентний рівень з/п, дружній колектив, можливості професійного розвитку.Вимоги:- комунікабельність, порядність, відповідальність;- розглядаємо кандидатів без досвіду роботи, але з бажанням навчатися.Обов`язки:- відвідування магазинів згідно маршрута;-виконання плану продажів;- контроль дебіторської заборгованості.ТЕЛЕФОНУВАТИ: Кирил 0976941435
По ситуации, что случилось утром на Волгоградской.В двух словах не получится 😀тормознули за скорость- выписали отпустили, ток начал ехать кричит 👮‍♂ (это уже из другого экипажа который подъехал) «стоять» - не представился, дальше конусы и у вас розыск по ТЦК (есть маленький ньюанс, я снятый с военного учета, все доки на руках я им показывал, но у них в базе в розыске.. не суть) остановили в 07:40 если , что было 7 экипажей. Те , что поставили конусы не представились уехали, приехал другой и вместо «здрасте» - он видит у меня наркотическое опьянение (ps я пересмотрел кучу видео автора, если кому надо выложу этот кусок в коментах). Вообщем вы видели сколько экипажей было на 1 человека. Потом кстати 🚓 вызвали на меня еще 🚓 за подделку документов 🤦‍♂️ такой цирк был… неподдельные документы оказались. Я тоже вызвал написал заяву на них.. 😀 Эпилог: в ПНД у меня все по 0, а результат «сечі» на наркотики сказали будет через 2 недели 😀 и отпустили, а на выходе из ПНД ждали эти парни. Вообщем как-то получилось у меня уехать, а в этой машине ехал другой человек за рулем, естественно они погнались типа есть информация, что на этом авто перемещается «вечно пьяный 130й» у которого уже есть часть 2 (лишение на 3 года типа у меня 😀) - приснится же им такое…