Source
Євгеній Зайченко | як правильно відстоювати свої особисті кордони, і не робити те що тобі...
368 Views/Reach
2026-01-28 13:49
Message №297
як правильно відстоювати свої особисті кордони, і не робити те що тобі не подобається???історія з викладачем це один з прикладів побутового відстоювання кордонів, якщо ви не навчитеся підлаштовувати реальність під себе в таких дрібницях, то про яке хороше ставлення на роботі з керівництвом чи якщо ви працюєте на себе про яке хороше ставлення клієнтів до вас може йти річ ?????Люди які тільки терплять і підлаштовуються під обставини, їм важко в житті просити підвищення, брати гідну оплату праці, обговорювати що тебе не влаштовує в стосунках, і взагалі жити так як вони хочуть… вибір тут тільки за вами!КОЛИ МИ ВІДСТОЮЄМО КОРДОНИ Є СТРАХ, а що якщо раптом ця людина ускладнитить моє життя, більшість цей страх паралізує і вони зупиняються, АЛЕ ЯКЩО ВИ ДИВИТЕСЬ НА ЦЮ СИТУАЦІЮ ШИРШЕ, то ви розумієте що і ви можете ускладнити життя своєму апонентовімій випадок з викладачем, для вас буде як приклад, якщо викладач не вирішить зі мною напряму моє питання, то я можу піти в деканат, якщо і деканат не зможе вирішити питання і врегулювати його, то я піду вище вже до ректора. В таких ситуаціях ви відчуваєте що ви не «прогнулись під систему» а система підлаштувалася під вас, це підвищує самооцінку і власну цінність вище за будь які компліменти. А коли людина в такому стані живе постійно і не погоджується з тим що її не влаштовує, в подальшому у такої людини проблем з грошима, карьєрою, стосунками, ітд не буде НІКОЛИ. Більшість людей скажуть: «тю та нашо так замарачіватса, можна просто підлаштуватись і погодитись з тим що тобі пропонують» але люди які прагнуть реалізовувати свої цілі і амбіції, ніколи не підуть проти себе.Головне що я хочу вам сказати що при вирішенні ситуації, ніколи не шліть людей нахуй і не засирайте їх напряму, застосовуєте моє правили «пахваліть і в душу плюнуть» + в деяких ситуаціях пріпугнуть, в такому випадку вашому апонетові немає за що чіплятись, ви забираєте в нього аргументи..1. Ви ж людину похвалили, значить не налаштовані ворожо!!! 2.Просто у вас виникла ситуація яка вас не влаштовує!!! Ви її озвучуєте 3. Окреслюєте що ви не готові прогинатись, показуєте що буде або так як я хочу, або будемо вирішувати питання вже з іншими людьми Бачите ніякого хамства, ніякої грубості, баз мату, користуйтесь і міняйте реальність під себе, люблю