Source
Євгеній Зайченко | Чому ми постійно обираємо фільми і серіали замість реального життя???Я...
333 Views/Reach
2026-01-26 17:39
Message №294
Чому ми постійно обираємо фільми і серіали замість реального життя???Як виявилось секрет полягав в тому що в фільмах чи серіалах ми проживаємо набагато більший спектр емоцій ніж в реальному житті.Приклад: за 1 годину фільму чи серіалу ми проживаємо: радість, гнів, ейфорію, страх, і багато інших емоцій, але саме ключове не тільки в емоціях а в часі, ми за короткий термін фільму проживаємо більше емоцій ніж за тиждень реального життя 1 година прожитих емоцій через фільм = 1 тиждень прожитих емоцій в реальності І мозок в порівнянні звичайно буде обирати серіали, бо ми себе привчили що отримувати за 1 годину стільки емоцій це база, хоча це залежність, в реальному спокійному житті, до якого ми з вами всі прагнемо - це утопія просто подивіться на свій базовий день, не беручи до уваги свята, бо там емоції сильніші, просто базовий день, він примітивний, емоцій за цілий день ну максимум 2-3, для людини яка живе серіалами, це не «раціональне витрачання свого ресурсу, навіщо виходити з дому і з кимось спілкуватись, якщо можна включити серіал і отримати задоволення більше ніж від розмови з подругою» а для людей які обирають інший шлях зустріч з подругою буде більш цінною ніж ще одна серія серіалуПамʼятайте Професійні сценаристи не зря кушаю свій хліб з ікоркай, вони знають як втримати вашу увагу і змістити фокус з розвитку. Так і правда в них є багато інструментів щоб захопити вашу уважу через правильно підібрану музику яка заворожує і заставляє дивитись фільм, через правильні сюжетні лініє, АЛЕ В НИХ НЕМАЄ ГОЛОВНОГО ДОСТУПУ ДО ВАШОГО (внутрішнього голосу), який і зможе підказати що ви збились зі свого шляху…Я нічого не маю прости серіалів і фільмі, через них можна отримувати багато інформації, але ключове задайте собі питання, це я обираю серіал? , чи моя залежність керує мною і заставляє тікати з реальності в світ серіалів і фільмів?…..