Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Вячеслав Задоренко, начальник Дергачівської МВА
Added 14 Jul 2024

Вячеслав Задоренко, начальник Дергачівської МВА

@zadorenko_v
Number of subscribers: 12 349
Photos: 13,900
Videos: 713
Links: 4,200
Description:
Офіційний телеграм-канал 🇺🇦 Ресурси у соцмережах👇 facebook.com/Zadorenko instagram.com/zadorenko_ youtube.com/@zadorenko_ tiktok.com/@zadorenko Сайт Дергачівської громади👇 di.gov.ua Телефон для довідок: 380678072867

👥 Number of subscribers

12 349
Average/Day:: +45
Average/Week:: +97
Average/Month:: +188

👁️ Average views per message

6 921
Average/Day:: 4,310
Average/Week:: 6,249
ERR: 56.05%

📊 Messages per Day

2.2
Last day: 7
Week average: 3.6
Average per day: 2.2

Status change history

Officially confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

❗️ В ефірі інформаційного проєкту «Суспільне. Студія» розповів про безпекову ситуацію у Дергачівській громаді➡️Атаки безпілотниками по Слатиному та Руській Лозовій8 квітня близько 18:30 росіяни вдарили FPV-дроном по сімейній медичній амбулаторії у Слатиному. Окупанти поцілили у непрацюючу супутникову антену, яка розташована зовні між першим і другим поверхами будівлі. Унаслідок влучання були пошкоджені вікна, двері, фасад і покрівля амбулаторії. На щастя, людей у закладі в цей час вже не було. Пошкоджені елементи фасаду законсервовано для збереження можливості подальшого прийому пацієнтів.Сьогодні близько 11:25 агресор атакував FPV-дроном цивільний автомобіль «Газель», який рухався однією з головних вулиць Руської Лозової. На жаль, водій загинув на місці. Профільні служби працюють на місці події. ➡️Безпекова ситуація у громаді – обстріли, мінування, захисні сіткиросіяни продовжують обстрілювати Дергачівську громаду, застосовуючи КАБи, «шахеди», «молнії», FPV-дрони та артилерію. Найбільше страждають прикордонні населені пункти – деякі з них, на жаль, зруйновані практично повністю.Також ворог активно застосовує дистанційне мінування. 8 квітня мешканець Руської Лозової під час прибирання власної присадибної ділянки виявив протипіхотну міну (за візуальними ознаками модифікація ПОМ-3 «Медальйон»). Цей випадок не є поодиноким: на жаль, протягом останніх років російські вибухонебезпечні предмети стали стандартною практикою терору проти цивільного населення.Захисні антидронові сітки вже встановлено на окремих ділянках дороги у напрямку Козачої Лопані, де це дозволяють безпекові умови. Водночас наголошую: пересування цією дорогою з кожним днем стають все небезпечнішим. Аналогічні роботи заплановані на ділянці Дергачі — Золочів.➡️Заходи безпеки перед Великоднем та відвідування кладовищ На території громади проводяться профілактичні заходи та посилюється робота силових структур для запобігання можливим провокаціям під час Великодня. Закликаю мешканців громади утриматися від відвідування кладовищ, не заходити на незнайомі або зарослі ділянки, у жодному разі не торкатися підозрілих предметів, а також обов’язково пояснити дітям правила мінної безпеки.❗️ У разі виявлення підозрілих або небезпечних предметів – не підходьте, не чіпайте та негайно повідомте за номерами 101, 102 або 112.Telegram | Facebook | Instagram | YouTube | TikTok | di.gov.ua
🔸На Харківщині ветерани Війни за Незалежність України повертаються до цивільного життя через власну справуУчасники бойових дій та члени їхніх сімей можуть скористатися державними грантовими програмами для створення та розвитку власного бізнесу. Один із таких прикладів — ініціатива учасника Війни за Незалежність України із Харкова Ігоря Безпалого. Чоловік скористався грантом у розмірі 500 тисяч гривень за програмою «Власна справа. Ветеранський грант» і відкрив танцювальну студію для дітей.«Підтримка ветеранів і ветеранок, зокрема через розвиток власної справи, є одним із ключових напрямів нашої роботи. Це важливий елемент інтеграції до цивільного життя та відновлення громад. Такі ініціативи, як ця танцювальна студія, створюють нові можливості для молоді, формують активне середовище та сприяють розвитку регіону. Продовжуємо працювати над розширенням державних і грантових програм підтримки ветеранського бізнесу», — зазначив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов. 📎Детальніше — за посиланням.
📍 Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали м. Харків і 12 населених пунктів Харківської області.▪️Внаслідок обстрілів постраждали 6 людей.У м. Харків постраждали 56, 61, 34 років та двоє 67-річних чоловіків; у с. Курочкине Куп’янської громади зазнала поранень 64-річна жінка. Також медики надали допомогу 84-річній жінці, яка 30 березня постраждала внаслідок обстрілу в с. Колодязне Дворічанської громади.  Ворог атакував БпЛА Київський район Харкова.Ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння: ▪️11 БпЛА типу «Герань-2»;▪️1 БпЛА типу «Молнія»;▪️4 fpv-дрони;▪️25 БпЛА (тип встановлюється).Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури:▪️у м. Харків пошкоджено 4 багатоквартирні будинки, заклад вищої освіти, 9 автомобілів, електромережі, автобус, цивільне підприємство;▪️у Богодухівському районі пошкоджено багатоквартирний будинок, гаражі (с. Івашки), 2 приватні будинки (с. Клинова-Новоселівка, с. Петрівка), АЗС (сел. Золочів), адмінбудівлю (м. Богодухів);▪️у Куп’янському районі пошкоджено автомобіль (сел. Великий Бурлук), приватний будинок (с. Курочкине);▪️в Ізюмському районі пошкоджено залізничну інфраструктуру (сел. Савинці);▪️у Харківському районі пошкоджено 2 приватні будинки (сел. Козача Лопань);▪️у Чугуївському районі пошкоджено фермерське господарство (с. Новий Бурлук), багатоквартирний і 6 приватних будинків, електромережі (сел. Малинівка).➡️ Транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 196 людей.Всього від початку роботи в Пункті зареєстровано 26 989 людей.🔻 Упродовж минулої доби зафіксовано 150 бойових зіткнень.▪️ На Південно-Слобожанському напрямку ворог двічі намагався прорвати оборонні рубежі наших захисників в районах Стариці та в бік Колодязного.▪️ На Куп’янському напрямку ворог вісім разів атакував у районі Піщаного та в бік Ківшарівки, Новоосинового, Петропавлівки, Курилівки.На фото м. Харків
До уваги мешканців Дергачівщини! Нагадуємо, що спалювати сміття заборонено!🍂 З приходом весни деякі мешканці починають прибирати сміття та сухостій з присадибних і дворових територій, спалюючи все це у вогнищах. Нагадуємо, що спалювання листя та сухої трави поза законом!🔥 Люди, які розводять вогнища з листям, завжди переконані, що цим вони покращують врожайність. Це твердження – міф. Коли спалюється сухостій, то гине мікрофлора, яка зазвичай бере участь у важливих біологічних процесах. Земляний родючий покрив, на якому спалюють траву, відновлюється лише через 5-6 років. До того ж такі дії призводять до неконтрольованих пожеж. Так, минулого тижня унаслідок спалювання сухостою за межами Дергачів відбулася масштабна пожежа на луках, що охопила площу у кілька гектар.❗️Звертаємося до жителів Дергачівської громади із проханням не завдавати шкоди довкіллю, а також не загромаджувати вулиці та тротуари купами гілля, листя та іншого сміття. Такі дії є порушенням законодавства і за них передбачається адміністративна відповідальність. Відповідно до ст. 77-1 вчинення таких дій тягне за собою накладення штрафу на громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3 060 до 6 120 грн.) і на посадових осіб - від дев’ятисот до однієї тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 15 300 до 21 420 грн.).Що ж робити з сухостоєм? Найбільш дружнім щодо довкілля шляхом утилізації сухостою є компостування. Найціннішою характеристикою компосту є великий вміст у ньому необхідних рослинам хімічних сполук. Корисне використання компосту як прикореневої підкормки дерев і кущів.Закликаємо усіх жителів громади не порушувати правил благоустрою та пожежної безпеки, не спалювати сміття та рослинні залишки, не забруднювати повітря, берегти власне життя і здоров’я!ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА на FacebookTelegram | Facebook | Instagram | YouTube | TikTok | di.gov.ua
📍 Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали м. Харків і 13 населених пунктів Харківської області.▪️Внаслідок обстрілів постраждали 11 людей, зокрема дитина.У м. Харків постраждали чоловіки 70, 64 і 39 років, жінки 66 і 95 років та 11-річна дівчинка; у с. Прудянка Дергачівської громади постраждали 59-річний чоловік і 67-річна жінка; між с. Клинова-Новоселівка та Лютівка Золочівської громади постраждали 51-річний і 70-річний чоловіки; у сел. Шевченкове постраждала 72-річна жінка.Також медики надали допомогу 38-річному чоловіку і 37-річній жінці, які 3 квітня постраждали внаслідок обстрілу в с. Цупівка Дергачівської громади.Внаслідок вибуху невідомого пристрою в с. Петрівське Балаклійської громади загинув 70-річний чоловік.Ворог атакував Немишлянський, Слобідський і Шевченківський райони Харкова.Ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння: ▪️6 КАБ;▪️11 БпЛА типу «Герань-2»;▪️1 БпЛА типу «Молнія»;▪️8 fpv-дронів;▪️23 БпЛА (тип встановлюється).Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури:▪️у м. Харків пошкоджено 3 приватні будинки, 3 багатоквартирні будинки, 3 гуртожитки, 3 автомобілі;▪️у Богодухівському районі пошкоджено 2 автомобілі (с. Петрівка, с. Рясне), 2 приватні будинки (сел. Золочів), електромережі, 4 вантажні автомобілі, гараж (м. Богодухів), 2 приватні будинки, 2 господарчі споруди, 2 автомобілі, електромережі (с. Лютівка);▪️у Куп’янському районі пошкоджено приватний будинок (с. Подоли);▪️у Харківському районі пошкоджено 2 приватні будинки (с. Прудянка);▪️у Чугуївському районі пошкоджено приватний будинок (м. Чугуїв), автомобіль (с. Білий Колодязь).➡️ Транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 155 людей.Всього від початку роботи в Пункті зареєстровано 26 732 людини.🔻 Упродовж минулої доби зафіксовано 149 бойових зіткнень.▪️ На Південно-Слобожанському напрямку противник сім разів штурмував позиції наших підрозділів у районах Вовчанська, Охрімівки, Амбарного та в бік населеного пункту Бочкове.▪️ На Куп’янському напрямку агресор дев’ять разів атакував у районах населених пунктів Курилівка, Піщане, Ківшарівка, Новоплатонівка, Борівська Андріївка та Новоосинове.На фото сел. Золочів
❗️Сьогодні близько 8:20 до Дергачівської центральної лікарні звернувся 66-річний мешканець Дубівки. Чоловік отримав уламкове поранення черевної порожнини унаслідок вчорашньої атаки російських FPV-дронів на село. Наразі він перебуває у стані середньої важкості.💥 Ворожі безпілотники почали масовано атакувати Дубівку з третьої години учорашнього дня. Протягом кількох годин окупанти випустили близько 20 дронів по житлових будинках, де живуть цивільні люди. У результаті цих атак пошкоджень зазнали 22 домоволодіння та місцева медична амбулаторія.💥 Окрім цього, сьогодні близько 7:00 російський безпілотник поцілив по приватному будинку у Прудянці. На щастя, обійшлося без постраждалих 🙏📲 Закликаю мешканців прикордонних старостинських округів не зволікати з виїздом до більш безпечних територій. Якщо вам потрібна допомога з евакуацією, телефонуйте на гарячу лінію Єдиного координаційного гуманітарного центру за номером 203 або за телефонами екстрених служб 102 та 112 і залишайте заявки.📷 На фото – село Дубівка після вчорашньої атаки.Telegram | Facebook | Instagram | YouTube | TikTok | di.gov.ua
🪦 Шановні мешканці! Нагадуємо: відвідування кладовищ на території Дергачівської громади наразі залишається небезпечним для життя❗️ Першою чергою це стосується старостинських округів.З 2022 року піротехнічні підрозділи та спеціалісти ДСНС України щоденно проводять роботи з розмінування територій. Проте, на жаль, говорити про повну безпеку поки що передчасно. Значна частина території усе ще може бути забруднена вибухонебезпечними предметами.⚠️ Небезпека може чатувати будь-де:▪️ на стежках і між могилами;▪️ у траві та під опалим листям;▪️ біля огорож, дерев, пам’ятників;▪️ у місцях, які тривалий час залишались без догляду.Особливо закликаємо вас бути свідомими напередодні та під час Великодніх свят. Традиція вшанування померлих є важливою, але життя і безпека понад усе.⚠️ Просимо вас:▪️ утриматися від відвідування кладовищ;▪️ не заходити на незнайомі або зарослі ділянки;▪️ у жодному разі не торкатися підозрілих предметів;▪️ пояснити дітям правила мінної безпеки.🚨 У разі виявлення підозрілих або небезпечних предметів: не підходьте, не чіпайте та негайно повідомте за номером 101 або 102.🕯 Ми завжди пам’ятаємо наших рідних і близьких, але сьогодні особливо важливо берегти тих, хто поруч.Пам'ятаємо померлих - цінуємо живих!ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА на FacebookTelegram | Facebook | Instagram | YouTube | TikTok | di.gov.ua
Сьогодні Дергачівщина попрощалася з Володимиром Євтуховим, солдатом 3-ї бригади оперативного призначення «Спартан» НГУ, який загинув 19 січня 2026 року поблизу села Удачне на Покровському напрямкуВолодимир народився у Харкові, де закінчив загальноосвітню школу №107. У 1997 році разом із родиною переїхав до Дергачів. Працював на НПП «ПАКС» у нашому місті.У червні 2025 року Володимир був мобілізований до лав Національної гвардії України. Проходив службу у бойовому підрозділі «Спартан». Обіймав посаду навідника-оператора.У вересні 2025 року Володимир вирушив на своє перше бойове завдання на Покровський напрямок. Під час виконання бойових дій отримав поранення та контузію, однак, попри це, проявив мужність - врятував побратима, якому допоміг евакуюватися. Перед евакуацією протягом двох днів перебував у ближньому бою з противником. Після тривалої реабілітації та лікування повернувся до строю.У грудні 2025 року чоловік вирушив на чергове бойове завдання на Покровському напрямку. З 19 січня 2026 року вважався зниклим безвісти. На жаль, з часом стало відомо, що чоловік загинув внаслідок удару ворожого дрону. У березні тіло Володимира було опізнано та повернуто додому.Володимир Євтухов був світлою, доброю та щирою людиною, яку поважали всі, хто його знав. Чоловік ніколи не конфліктував, завжди зустрічав людей із посмішкою та залишав по собі теплі спогади. На момент гибелі Володимиру було 50 років. Захисника поховали на Бурсацькому кладовищі у Дергачах.У Володимира залишилися дружина, донька та троє онуків.Щиро співчуваю рідним та близьким загиблого воїна. Нехай його душа спочиває з миром у Царстві Небесному 🕯Telegram | Facebook | Instagram | YouTube | TikTok | di.gov.ua
Інформуємо щодо поточного стану справ у Безруківському та Слатинському старостинських округахДо відома громадян повідомляємо, що у населених пунктах Безруки та Слатине продовжують працювати адміністрації старостинських округів, сімейні амбулаторії та магазини. У населені пункти цих старостатів регулярно завозиться гуманітарна допомога. Тому, оскільки ворог продовжує застосовувати засоби ураження по території Дергачівської громади, ситуація залишається напруженою, але контрольованою.Водночас Дергачівська міська військова адміністрація спільно з перевізником, який забезпечує автобусне сполучення за маршрутом Харків – Дергачі, працюють над вирішенням питання організації підвозу людей із Дергачів до Слатиного та Безруків. Перевізник готовий надати транспорт, однак наразі жоден із водіїв не погодився ризикувати власним життям і брати на себе відповідальність за пасажирів в умовах, коли автобус може бути уражений російським FPV-дроном.🚍 Шановні мешканці! Якщо серед вас є особи, які мають водійську категорію D, бажають працевлаштуватися водієм і здійснювати автобусні перевезення людей за маршрутом Дергачі – Безруки – Слатине, будь ласка, звертайтеся за більш детальною інформацією з цього приводу до відділу житлово-комунального господарства Дергачівської міської ради за номером телефону:📞 380674131278📲 У разі виникнення питань, що стосуються гуманітарної, соціальної та адміністративної роботи, мешканці можуть звертатися за телефонами:Безруківський округ – 380673378773Слатинський округ – 380671179510🙏 Просимо жителів зберігати спокій, керуватись офіційною інформацією державних та місцевих органів влади, а також ігнорувати маніпуляції з недостовірних джерел інформації. Дякуємо за розуміння!ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА на FacebookTelegram | Facebook | Instagram | YouTube | TikTok | di.gov.ua
🇺🇦🇮🇹 У межах реалізації навчально-стажувальної програми «TIPS4UA» представники Дергачівської громади провели першу онлайн-зустріч із представниками муніципалітету Сеграте (Італія)Програма реалізується в межах спільної ініціативи Європейського комітету регіонів та Програми «U-LEAD з Європою», започаткованої у межах «Альянсу міст і регіонів задля відновлення України». Її мета - посилення спроможності органів місцевого самоврядування у підготовці та реалізації проєктів розвитку, зокрема у післявоєнний період.Партнером Дергачівської громади у межах програми став муніципалітет Сеграте (Італія), з яким і відбуватиметься подальша співпраця. Важливо, що Сеграте розташований поблизу великого міста Мілан, що певною мірою є аналогією із розташуванням Дергачів поруч із Харковом. Така подібність відкриває додаткові можливості для обміну досвідом у питаннях розвитку приміських територій, економічної інтеграції та ефективного використання вигідного розташування.У першій онлайн-зустрічі взяли участь організатори та куратори програми - Марина Гончаренко, Тетяна Бондаренко та Тетяна Філатова, а також представники громад і муніципалітетів обох сторін: Олександр Туренко, Інга Токаренко, Наталія Фісун, Руслана Мицай та Паоло Мікелі, Джанлука Польді та Аннапаопла Де Лотто.Під час зустрічі:▪️ учасники познайомилися та обмінялися інформацією про свої муніципалітети-громади;▪️ українська сторона презентувала Дергачівську громаду, її потенціал і виклики;▪️ узгодили попередній графік та алгоритм підготовки плану стажування;▪️ визначили спільні інтереси та ключові напрями подальшої співпраці.Попереду активна робота, обмін досвідом та нові можливості для розвитку Дергачівської громади! Дякуємо організаторам та європейським партнерам за підтримку та допомогу! 🤝ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА на FacebookTelegram | Facebook | Instagram | YouTube | TikTok | di.gov.ua