Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Вячеслав Задоренко, начальник Дергачівської МВА
Added 14 Jul 2024

Вячеслав Задоренко, начальник Дергачівської МВА

@zadorenko_v
Number of subscribers: 12 349
Photos: 13,900
Videos: 713
Links: 4,200
Description:
Офіційний телеграм-канал 🇺🇦 Ресурси у соцмережах👇 facebook.com/Zadorenko instagram.com/zadorenko_ youtube.com/@zadorenko_ tiktok.com/@zadorenko Сайт Дергачівської громади👇 di.gov.ua Телефон для довідок: 380678072867

👥 Number of subscribers

12 349
Average/Day:: +45
Average/Week:: +97
Average/Month:: +188

👁️ Average views per message

6 921
Average/Day:: 4,310
Average/Week:: 6,249
ERR: 56.05%

📊 Messages per Day

2.2
Last day: 7
Week average: 3.6
Average per day: 2.2

Status change history

Officially confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

☣️ Сьогодні під головуванням заступниці міського голови Інги Токаренко відбулося засідання місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, на якому було розглянуто ситуацію з випадком котячого сказу у селищі Слатине🦠 24 травня кішка, повернувшись додому з городу, накинулася на свого господаря та подряпала його. Громадянин у той же день звернувся до ветеринарного лікаря та, отримавши консультацію, ізолював кішку в окремому приміщенні з їжею та водою. Через кілька днів тварина померла. Зі слів чоловіка, кіт та кішка, що мешкали у його домоволодінні, не були щеплені проти сказу. Попередньо встановлено, що джерелом інфекції були дикі тварини, адже протягом весни мешканці Слатиного неодноразово помічали лисиць, які заходили на їхні подвір’я і контактували з домашніми тваринами.⚠️ За результатами засідання комісією встановлено карантинні обмеження у Слатинському старостинському окрузі до 15 липня 2026 року.💉 З метою недопущення поширення небезпечної хвороби місцева влада спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Харківській області та Дергачівською дільницею ветеринарної медицини вживають необхідних протиепізоотичних заходів. У карантинній зоні розпочалися клінічний огляд та вакцинація сприятливих до сказу домашніх котів і собак, а також бродячих тварин.🙏 Закликаємо мешканців громади обов’язково вакцинувати домашніх тварин проти сказу, не контактувати з дикими та безпритульними тваринами і негайно повідомляти фахівців про підозрілі випадки.📍 Дергачівська дільниця ветеринарної медицини працює щодня з 9:00 до 14:00.📞 Контактний номер телефону: 380934618892🧑‍⚕️ Мешканці Слатиного можуть звертатися безпосередньо до місцевого ветеринара Олександра Ломаки, який працює на території селища. Контактні дані та графік прийому лікаря найближчим часом будуть опубліковані старостою округу Євгеном Івахненком у місцевих інформаційних каналах.ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА на FacebookTelegram | Facebook | Instagram | YouTube | TikTok | di.gov.ua
📍 Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали м. Харків і 15 населених пунктів Харківської області.▪️Внаслідок обстрілів постраждали 11 людей.У с. Лозова Борівської громади постраждали 61-річна жінка і 60-річний чоловік; у с. Рясне Золочівської громади постраждали 47-річна і 20-річна жінки; у с. Степне Богодухівської громади постраждали 46-річна жінка і 21-річний чоловік; у с. Руська Лозова Дергачівської громади постраждали 78-річний чоловік і 77-річна жінка; у с. Дегтярі Богодухівської громади зазнали поранень чоловіки 51 і 59 років та 51-річна жінка.Ворог атакував БпЛА Новобаварський район Харкова.Ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння:▪️4 БпЛА типу «Герань-2»;▪️1 БпЛА типу «Ланцет»;▪️5 БпЛА типу «Молнія»;▪️11 fpv-дронів;▪️24 БпЛА (тип встановлюється).Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури:▪️у Богодухівському районі пошкоджено електромережі (сел. Золочів), гараж, літню кухню, 2 адмінбудівлі (м. Богодухів), автомобіль (с. Степне), 2 приватні будинки, 2 господарчі споруди (с. Лютівка), будівлю (с. Воскресенівка), 2 приватні будинки (с. Братениця, с. Коротке), 2 автомобілі (с. Рясне, с. Дегтярі);▪️у Куп’янському районі пошкоджено будівлю, електромережі (сел. Великий Бурлук); ▪️в Ізюмському районі пошкоджено автомобіль (м. Барвінкове); ▪️у Харківському районі пошкоджено 2 приватні будинки (с. Момотове), автомобіль, приватний будинок (с. Руська Лозова), автомобіль (сел. Слатине);▪️у Чугуївському районі пошкоджено комбайн (с. Варварівка), 2 автомобілі (с. Коробочкине, с. Молодова). ➡️ Транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 170 людей.Всього від початку роботи в Пункті зареєстровано 37 093 людини.🔻 Упродовж минулої доби зафіксовано 302 бойові зіткнення.▪️ На Південно-Слобожанському напрямку противник десять разів атакував позиції наших підрозділів у районах населених пунктів Стариця, Приліпка, Ветеринарне, Лиман та у бік Ізбицького, Охрімівки, Тернової.▪️ На Куп’янському напрямку наші оборонці зупинили три спроби ворога просунутися вперед у бік населених пунктів Курилівка, Новоосинове та у районі Петропавлівки.На фото с. Лютівка
🚌 Громади Харківської області отримали 8 нових шкільних автобусів.Транспорт передали Нововодолазькій, Дергачівській, Валківській, Краснокутській, Олексіївській, Зачепилівській та Коломацькій громадам.✔️Кожен автобус розрахований на 19 пасажирських місць та пристосований для перевезення дітей з обмеженою здатністю до пересування. Загальна вартість цієх партії транспорту – понад 30,8 мільйона гривень.📌У 2025 році для Харківської області в межах державної субвенції та співфінансування громад передбачили понад 119,8 мільйона гривень на придбання шкільних автобусів. Загалом плануємо закупити 33 одиниці транспорту, з яких 31 автобус — інклюзивний. До 30 червня 2026 року для закладів освіти Харківщини має надійти ще 17 автобусів.Працюємо далі над тим, щоб у дітей нашого регіону був доступ до безпечної та якісної освіти — це один із пріоритетних напрямів роботи Харківської ОВА. 🤝Дякуємо Президенту України, Офісу Президента, Уряду та Міністерству освіти і науки за ефективні рішення й вагому підтримку освітньої галузі Харківщини.
🔔 Сьогодні на Дергачівщині пролунав останній дзвоник – особливий день для наших школярів, вчителів та батьківЦей навчальний рік став насиченим на освітні, спортивні та культурні події. Учні Дергачівщини гідно представляли громаду на предметних олімпіадах, конкурсах та турнірах, здобували перемоги на спортивних майданчиках і аренах, брали участь у концертних заходах, творчих фестивалях, театральних постановках, працювали у гуртках та реалізовували власні ініціативи.Особливу радість у мене викликає те, що навіть у надзвичайно складних умовах наші діти мають можливість отримувати знання, спілкуватися з однолітками та проводити час у безпечному середовищі. У цьому році на Дергачівщині почала функціонувати підземна школа, де учні можуть навчатися очно у більш захищених умовах. Також для дітей продовжують працювати безпечні простори та позакласні активності за інтересами.Від початку повномасштабної війни 22 з 22 освітніх закладів громади зазнали різних ступенів пошкодження. Втім ворогу не вдалося зупинити освітній процес на Дергачівщині. Ми продовжуємо працювати над відновленням закладів освіти, створенням безпечних умов для навчання, залученням підтримки партнерів та розвитком сучасного освітнього середовища для наших дітей.Неможливо уявити цей навчальний рік без талановитих вчителів, педагогів, працівників спортивних секцій та сфери культури. Щиро дякую кожному за відповідальний підхід до роботи, підтримку дітей, терпіння, професіоналізм та щоденну віддану працю. Окрема подяка батькам, які вкладають великі сили у виховання та навчання своїх дітей, допомагають їм долати труднощі та вірити у власні можливості.Дорогі діти, бажаю кожному з вас добре відпочити за літо, набратися нових сил, оздоровитися та провести час поруч із рідними й друзями. Випускникам зичу удачі у дорослому житті та успіхів у вступі до вищих навчальних закладів.Ніколи не зупиняйтеся у прагненні до знань, бо саме за вами майбутнє Дергачівщини та всієї України!Зі святом останнього дзвоника!Telegram | Facebook | Instagram | YouTube | TikTok | di.gov.ua
🤝 З робочим візитом відвідав Броварську громаду – надійних партнерів та друзів ДергачівщиниУ цей час на Броварщині перебували й наші юні спортсмени – боксери дергачівського клубу «Браття» разом із тренером Дмитром Грінченком, які завершували тижневий візит до Броварів. Протягом цього часу хлопці мали змогу спільно тренуватися та змагатися з місцевими бійцями, отримуючи цінний досвід і вдосконалюючи свою спортивну майстерність.Разом із дергачівськими боксерами ми зустрілися з Броварським міським головою Ігорем Сапожком, обговорили майбутні перспективи розвитку спорту та популяризації боксу, а також можливості для подальшої співпраці між нашими громадами.Щиро дякую Ігорю Сапожку та Броварській громаді за фінансову й організаційну підтримку наших спортсменів, за турботу і гостинність, завдяки яким були забезпечені проживання та харчування дергачівських боксерів.Та це лише частина того, що вдалося обговорити під час поїздки. Також я зустрівся з депутатським корпусом Броварської міської ради, подякував за фінансову підтримку ремонтів двох джерел загального користування, які було виконано минулого року, та заручився підтримкою майбутніх ініціатив, про що обов’язково повідомлю згодом.Співпраця між громадами налагоджена завдяки національному проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади», який реалізується у координації з Міністерством розвитку громад та територій України.Telegram | Facebook | Instagram | YouTube | TikTok | di.gov.ua
🚑 Сьогодні в Україні відзначається День екстреної медичної допомогиРобота цих людей вимагає неймовірної витримки, мужності, професіоналізму та людяності. Вони першими приходять на допомогу у найважчі хвилини, коли рахунок іде на секунди, а від швидкості ухвалених рішень залежить людське життя.Особливої ваги їхня робота набула під час повномасштабної війни. Лише з початку 2026 року на Дергачівщині 55 людей зазнали поранень внаслідок ворожих атак та, завдяки своєчасному втручанню лікарів, отримали необхідну медичну допомогу. Водночас бригади екстренки щодня здійснюють виїзди до мешканців громади, які потребують невідкладного порятунку здоров’я та життя, пов'язаного із захворюваннями. За кожним таким викликом стоять людський біль, тривога рідних та щоденна самовіддана праця екіпажів карет швидкої.За моїм дорученням заступниця міського голови Вікторія Колдуненко привітала колектив Дергачівського відділення екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з професійним святом.Шановні працівники швидкої допомоги! Ви – наші герої. Ми безмежно пишаємося вами та щиро дякуємо за вашу кропітку роботу, витримку, чуйність і відданість професії. Бережіть себе та своїх близьких. Нехай кожне врятоване життя приносить вам гордість за обрану справу, а добро, яке ви даруєте людям, повертається до вас щастям, міцним здоров’ям і добробутом!Telegram | Facebook | Instagram | YouTube | TikTok | di.gov.ua
🎉 Сьогодні привітали нашу атлетку Ірину Лебединець з блискучою перемогою на Чемпіонаті Європи з гирьового спорту, який проходив з 14 по 17 травня у місті Йорк, Велика Британія 🇬🇧 «IUKL European Championships 2026» зібрав понад 300 спортсменів із 22 країн Європи. Учасники змагань демонстрували високий рівень підготовки, витривалості та сили, адже гирьовий спорт вимагає не лише фізичної потужності, а й максимальної концентрації, техніки та характеру. 🥇 Ірина Лебединець здобула перше місце у дисципліні «класичний ривок» у ваговій категорії до 68 кг, виконавши 120 підйомів гирі вагою 24 кг та впевнено випередивши суперниць. 🥈 Також наша спортсменка посіла друге місце у дисципліні «Р12» у ваговій категорії до 68 кг, виконавши 150 підйомів гирі вагою 24 кг.Підготовка спортсменки до міжнародних змагань проходила на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Зевс» та за підтримки директора закладу Віктора Гилуна. Щиро дякую Ірині за наполегливу працю, силу духу та гідне представлення Дергачівщини та України на міжнародній спортивній арені! Бажаю міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових спортивних рекордів, впевненості у власних силах та ще більше перемог під синьо-жовтим прапором! 🇺🇦 Telegram | Facebook | Instagram | YouTube | TikTok | di.gov.ua
❗️ В ефірі інформаційного проєкту «Суспільне. Студія» розповів про російський ракетний удар по Дергачах та безпекову ситуацію в громаді➡️ Сьогодні, 25 червня, близько 12:00 росіяни завдали балістичного удару по промисловій зоні міста Дергачі, уразивши територію двох цивільних підприємств. На жаль, від отриманих поранень загинули двоє чоловіків 68 та 25 років. Ще 21 особа зазнала поранень різних ступенів важкості. На території цивільних підприємств маємо суттєві пошкодження будівель та більше 20 транспортних засобів. ➡️ Наразі продовжується ліквідація наслідків удару. Власники підприємств документують усі факти руйнувань і формують відповідні пакети документів, які у майбутньому допоможуть отримати компенсації та репараційні виплати від держави-агресора.➡️ Сьогоднішній удар по Дергачах став найбільшим за кількістю постраждалих у громаді з початку 2026 року. Також це перший ракетний удар по нашому місту за останні два роки війни.➡️ На жаль, статистика російських обстрілів Дергачівщини залишається трагічною. Від початку 2026 року внаслідок збройної агресії на території громади загинули 13 людей, ще 53 особи отримали поранення. За підтвердженими даними, пошкоджено або зруйновано понад 190 житлових будинків, 11 приватних підприємств та близько 60 цивільних автомобілів.Telegram | Facebook | Instagram | YouTube | TikTok | di.gov.ua
📍 Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 20 населених пунктів Харківської області.▪️Внаслідок обстрілів троє людей загинули, постраждали 10 людей.У сел. Козача Лопань Дергачівської громади загинула 86-річна жінка, зазнав поранень 64-річний чоловік; у м. Балаклія зазнали поранень жінки 23, 36, 48, 55 років, ще у 5 людей – гостра реакція на стрес; у с. Охримівка Вовчанської громади загинули чоловіки 59 і 54 років.Ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння:▪️2 ракети (тип встановлюється);▪️2 БпЛА типу «Герань-2»;▪️1 БпЛА типу «Ланцет»;▪️8 БпЛА типу «Молнія»;▪️8 fpv-дронів;▪️65 БпЛА (тип встановлюється).Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури:▪️у Богодухівському районі пошкоджено 2 житлові будинки (с. Сінне), складську будівлю сільгосппідприємства, автомобіль (с. Затишне), ангар фермерського господарства (с. Воскресенівка), 2 приватні будинки, 2 автомобілі (м. Богодухів), 2 приватні будинки (сел. Золочів, с. Братениця), автомобіль (с. Гути);▪️у Куп’янському районі пошкоджено 2 приватні будинки, 2 автомобілі (с. Борівське), 3 приватні будинки (с. Гогине);▪️в Ізюмському районі пошкоджено 2 багатоквартирні будинки, спортивний заклад, музей, навчальний заклад, кафе, пошту, готель, релігійну, електромережі установу 8 автомобілів (м. Балаклія), приватний будинок (с. Борщівка);▪️у Харківському районі пошкоджено автомобіль (сел. Козача Лопань), приватний будинок, автомобіль екстреної медичної допомоги (сел. Слатине);▪️у Чугуївському районі пошкоджено 3 приватні будинки (сел. Білий Колодязь, м. Чугуїв, с. Вірівка).➡️ Транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 35 840 людей.Всього від початку роботи в Пункті зареєстровано 180 людей.🔻 Упродовж минулої доби зафіксовано 248 бойових зіткнень.▪️ На Південно-Слобожанському напрямку противник п’ять разів атакував позиції наших підрозділів в районі Петро-Іванівки, Тернової та Стариці.▪️ На Куп’янському напрямку ворог атакував п’ять разів в бік населених пунктів Куп’янськ-Вузловий, Ківшарівка, Колісниківка.На фото м. Балаклія
Дергачівська громада простилася із Максимом Бойком, молодшим сержантом 142-ої окремої механізованої бригади ЗСУ, який загинув 3 листопада 2024 року поблизу с. Вишневе на Покровському напрямкуМаксим народився і жив у Дергачах, навчався у першому та третьому ліцеях. У цивільному житті працював за фахом будівельника. Чоловік був патріотом своєї країни, разом з побратимами захищав Україну у зоні АТО/ООС у 2016–2019 роках. Повторно Максим долучився до Збройних сил України у 2023 році. Боронив нашу державу на Куп'янському та Покровському напрямках. З 3 листопада 2024 року вважався зниклим безвісти. На жаль, з часом стало відомо, що чоловік загинув внаслідок ворожого обстрілу. У травні 2026 року його тіло повернули під час обміну.Максим Бойко був вольовою особистістю, відкритою, доброю та щирою людиною. На момент загибелі йому було 29 років. Воїна поховали сьогодні на Горянському кладовищі у Дергачах.У чоловіка залишились мати Олена, батько Юрій, дружина Наталія, син Тимур, донька Софія, брати Нікіта та Денис.Співчуваю рідним та близьким загиблого! Нехай душа Максима віднайде вічний спокій у Царстві Небесному! 🕯Telegram | Facebook | Instagram | YouTube | TikTok | di.gov.ua