Source
Yurii Luchkiv v4.0 | АІ заздрістьБільше місяця я знову працював над тим, щоб подружитись з ...
1 500 Views/Reach
2025-08-15 11:51
Message №256
АІ заздрістьБільше місяця я знову працював над тим, щоб подружитись з АІ. Але так по-справжньому. Те, що в англійській мові називають словом genuine. Можна скільки хочеш себе переконувати, що весь цей зоопарк тулів та моделей це тимчасове явище, але ними потрібно вже вміти користуватись, а резюме писати що в тебе 10 років досвіду тільки для того, щоб залишатись конкурентним на ринку праці. Тому дійшов висновку, що я заздрю тим людям, які насолоджуються своєю "співпрацею" / "кооперацією" з різними АІ тулами, тішаться з нових мегабайтів генерованого слопу, роблять успішні SaaS-и на $100k MMR за вихідні, але чомусь далі продають курси за $19. Якщо проблема проста, то мені не потрібен АІ асистентЯкщо проблема складна, то в результаті вайб кооперації такий:Я: (описую складну проблему)АІ ассистент: (пропонує рішення, накидує код)Я: (пробую цей код, він або не робочий або таких методів чи АРІшки тупо не існує, кажу це свому асистенту)АІ ассистент: You’re absolutely right. Sorry, my mistake.В сухому залишку сидиш вчиш цю всю єрунду, бо потрібно, але не кайфуєш. Соціальна складова створює вайб, що ти би мав почуватись як у фільмі Limitless. А в житті емоції такі, ніби ти вчиш щось для галочки, щоб здати предмет "АІ тулзи" в університеті на 51, щоб тебе не вигнали. Єдина надія на це по тихому зробити n8n пайплайн, де на вході вкладаєш $100, а через 5хвилин на stripe падає $500. А потім робиш курс за $19 і нарешті ідеш в закат 😂