Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Yurii Luchkiv v4.0
Added 06 Jan 2025

Yurii Luchkiv v4.0

@yyluchkiv_posts
Number of subscribers: 2 140
Photos: 20
Videos: 3
Links: 46
Description:
авторський блог про айті, карєру та жизу, постіронія X: https://x.com/yyluchkiv Контакт: [email protected] Website: https://yyluchkiv.com

👥 Number of subscribers

2 140
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -11

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Name change history

Yurii Luchkiv v4.0 2025-07-01
Yurii Luchkiv 2025-01-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,500 25-08-15 11:51
АІ заздрістьБільше місяця я знову працював над тим, щоб подружитись з АІ. Але так по-справжньому. Те, що в англійській мові називають словом genuine. Можна скільки хочеш себе переконувати, що весь цей зоопарк тулів та моделей це тимчасове явище, але ними потрібно вже вміти користуватись, а резюме писати що в тебе 10 років досвіду тільки для того, щоб залишатись конкурентним на ринку праці. Тому дійшов висновку, що я заздрю тим людям, які насолоджуються своєю "співпрацею" / "кооперацією" з різними АІ тулами, тішаться з нових мегабайтів генерованого слопу, роблять успішні SaaS-и на $100k MMR за вихідні, але чомусь далі продають курси за $19. Якщо проблема проста, то мені не потрібен АІ асистентЯкщо проблема складна, то в результаті вайб кооперації такий:Я: (описую складну проблему)АІ ассистент: (пропонує рішення, накидує код)Я: (пробую цей код, він або не робочий або таких методів чи АРІшки тупо не існує, кажу це свому асистенту)АІ ассистент: You’re absolutely right. Sorry, my mistake.В сухому залишку сидиш вчиш цю всю єрунду, бо потрібно, але не кайфуєш. Соціальна складова створює вайб, що ти би мав почуватись як у фільмі Limitless. А в житті емоції такі, ніби ти вчиш щось для галочки, щоб здати предмет "АІ тулзи" в університеті на 51, щоб тебе не вигнали. Єдина надія на це по тихому зробити n8n пайплайн, де на вході вкладаєш $100, а через 5хвилин на stripe падає $500. А потім робиш курс за $19 і нарешті ідеш в закат 😂
👁 1,700 25-06-30 18:57
v4.0Якось мені на LinkedIn написали з метою запросити мене на конферецію по Management 3.0. Я зазвичай читаю, що мені пишуть, але відписую щось на кшталт "дякую, але поки мені це не цікаво". Або просто ігнорую, якщо це якась відверта єрунда. Але цього разу в мене був якийсь такий настрій, що я не зміг пройти повз таке повідомлення. Дослівно не можу згадати, але приблизна суть була така: Дякую, але для мене це вже не актуально. Я вже давно менеджу свою команду за методикою Management 4.0 😂Похіхікав собі, кинув цей прекол по чатіках, щоб не тільки я один насолоджувався цим шедеверомЗа декілька годин я отримав лист на пошту, що є ще одне повідомлення від цього пана. Ну думаю нарешті і він заценив цю рвань. Відкриваю, а там: "Добрий день. Звучить дуже цікаво, можете поділитись ресурсами?" Але без смайликів 🤷‍♂️ Ясно-панятноPS: До чого це я? Я вже "ментально" 10 років працюю над тим, щоб побудувати ефективну команду. Нажаль $1M ARR так і не вдалось досягнути. Тому v4.0 це такий собі 4-ий етап за ці 10 років: нова спроба перевинайти цей блог, роботу та можливо нарешті запустити подкаст.
👁 1,300 25-02-25 13:49
Вакансія: Java Software EngineerШукаю людину до себе в команду З чим прийдеться працювати: Java17, Maven 3.9.1, SpringBoot 3.4.2, Postgres14 + Mongo5 (80% vs. 20%) + VueЗадачі: 90% бекенд, 10% правити щось на фронтіПроект: https://yyluchkiv.com/portfolio/smart-traderДосвід може бути декілька місяців, але він повинен бути комерційний. В такий досвід не входить досвід з курсів чи університету, коли ви щось робили командою, а якийсь лід чи викладач вам за це ставив оцінки чи видавав сертифікат. Ідеальний кандидат: пройдені курси, 6-12 місяців досвіду, шукає для себе новий проект, де з одної сторони потрібно активно набивати руку на відносно простих задача, а з іншої уважно працювати з багатопоточністю. Кого зацікавило кидайте CVшку на пошту [email protected] з темою листа "Java Software Engineer", в тексті додайте 1-2 речення найцікавішого завдання, яке ви вирішували в межах останніх 6-12 місяців та бажану винагороду. Одним словом унікальна можливість знайти новий проект за декілька годин :) Всім дякую!
👁 3,010 24-12-31 09:14
[2018...2024] → 2025Я почав писати сюди в 2018 році. Мені — 26 років, команда ~15 людей, 4-5 паралельних проектів. Карочє мчу у доларове майбутнє. На носі 2025. Мені — 32 роки, команда ~5 людей, 2-3 паралельних проекти.Декілька років здавалось виправданим писати пости мотиваційно-розважального (?) характеру про свої правильні-та-неправильні підходи до життя та роботи. Вони здається (?) давали хороші результати. Але вже декілька місяців мене не покидають думки, що я вже "написав все, що знав". А все, що читаю, ніби вже десь бачив, чи чув, чи читав, чи хтось розказував.Всі кругом знають, що треба зробити. Всі кругом знають, як треба зробити. Лишилось тільки блять зробити. Ну а з цим як завжди "не все так просто" 😂Звісно я не говорю про професійний контент типу "how-to-deploy-with-$name" чи "how-to-create-breadcrump-nav-using-react-$version". З цим все зрозуміло. Це читати потрібно, але створювати такий контент в мене нема терпіння.Хочеться робити якийсь відео контент, але поки придумати якийсь концепт, який був би мені цікавий, не вдалось. Ютуб здається якоюсь копією копії, де всі змагаються тільки в тому, наскільки в них широкоусміхнене єбло на превюшці. Карочє епістолярному стилю поки кажу папа і йду шукати відео-формат. А всім хто був зі мною ці роки — дякую, було весело! 💚Хай у кожного з вас 2025 буде таким, яким ви його собі запланували! 🇺🇦🎄