Source
Молода Борода | Закінчив читати Повторення Закону, а з ним разом і всі 5 книг Мойсея. ...
355 Views/Reach
2026-03-09 05:41
Message №338
Закінчив читати Повторення Закону, а з ним разом і всі 5 книг Мойсея. У них показано, як все зʼявилося, зруйнувалося, розвивалося і Божий план спасіння, через Його любов до людини і заради Своєї слави. І от цікавий текст, який відгукується мені після всього прочитаного:«бо ця заповідь, що я сьогодні наказую тобі, не тяжка вона для тебе, і не далека вона. Не на небі вона, щоб сказати: Хто зійде на небо для нас, та нам її візьме і нам оголосить, а ми будемо виконувати її? І не по тім боці моря вона, щоб сказати: Хто піде для нас на той бік моря, і візьме її нам, і оголосить її нам, а ми будемо виконувати її? Бож дуже близька до тебе та річ, вона в устах твоїх та в серці твоїм, щоб виконувати її.»Повторення Закону 30:11-14Як і перше застереження Адамові і Єві було «на відстані витягнутої руки», так і всі заповіді потім були не надзвичайної складності. То не було не про завоювання, не про багатство, не про лицарство, а про щоденне життя. Але це і показало, як складно цього триматися серцю людини. Бо буденні речі, стосунки, проблеми та реакція на них стали щоденним викликом. І мабуть легше було б «перемогти дракона», ніж боротися із розмовою зі змієм на дереві, та лукавством у своєму серці!