Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Думки, про які ніхто не питав
Added 14 Jul 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Number of subscribers: 10 088
Photos: 278
Videos: 26
Links: 492
Description:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Source

Думки, про які ніхто не питав | Вот це після вчорашніх дискусій, чи звільнення спричинені AI чи ні - я...

Telegram community logo - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
4 860 Views/Reach 2026-02-28 08:06 Message №875
Вот це після вчорашніх дискусій, чи звільнення спричинені AI чи ні - я ходив собі, думав. І ось що я додумав:1. Чи AI спричиняє звільнення? Напевно так, але не в тій мірі як роздувають2. Чи робить AI людей ефективнішими? Це точно так, як мінімум я точно можу спостерігати це по своїм командам. І тут вже дуже залежить від компанії ( особливо якщо технологій - це центр її бізнесу ): якщо IT відділ стає набагато більш ефективнішим - то вся компанія має ставати ефективнішою. Якщо впрягаються - клас, якщо не можуть - то привіт оптимізації ( ака сповільнення IT відділу до попередніх значень, або значень за якими компанія може угнатись ) 3. Від ШІ - величезні очікування, що мотивує лідерів компанії вимагати більшого, і робити необдумані речі. До прикладу - найлегше - знову ж таки - оптимізація - вимагати більше, від меншою кількості людей. Чи працює це - час покаже.4. Оптимізації приводять до скорочення персоналу, і це не завжди скорочення перосоналу по їх якості; Можуть закривати якісь внутрішні проєкти, в яких працюють люди, толковіщі ніж в проєктах, які допомагають бізнесу рости. В результаті скорочення на папері ефективні, а в реальному житті не завжди справедливі ( хоча, чи бувають взагалі справедливі скорочення )Тому так, скорочення не відбуваються тому що AI прям зробив 90 відсотків персоналу непотрібним. Але точно тригернув процеси, коли бізнес переосмислює або інвентаризує ефективність своєї роботи. А, як правильно багато хто підмітив, багато компаній ще живуть в світі роздутого хайрінгу ще з ковідних часів - для бізнесу це напевно краще. Для людей - гірше.Система колись стабілізується. Головне питання - коли? :)