Source
Думки, про які ніхто не питав | Вчора в Валенсії була зустріч U-Connect, куда я був запрошений як спік...
6 820 Views/Reach
2026-01-29 16:41
Message №822
Вчора в Валенсії була зустріч U-Connect, куда я був запрошений як спікер. В якийсь момент, розмова повернула в питання ментального здоров'я, де я поділився своїм досвідом депресії, перебування на дні, і виходом ( або швидше контролем ) цього стану :) Я в цілому не вірю, що після того де ти був, ти можеш це вилікувати. Це ніби ти знаєш, куда ти можеш звалитись, знаєш ті сигнали, які відчуваєш коли починається повільно потоплення в те болото. І стараєшся взяти себе до купи і грести звідти поки вистачає сил. Але суть не в тому. Після розмови, до мене підійшло декілька людей, які сказали, що впізнали себе в моїх розповідях. І подякували, тому що зрозуміли, що вони такі не одні.Сьогодні не день ментального здоров'я, але я не перестану говорити. Якщо ви відчуваєте, що вроді все добре, але ніби щось неправильно, і ви не можете зрозуміти, що ж не дає вам бути щасливим - зверніться до психіатра. Так, не до психолога. До психіатра. Навкруги дуже багато причин, чому наша кукушка може не витримувати. Війна, осуд тих хто хоче щоб ви були на війні, соціальні мережі, токсичні начальники, повна невідомість того, що нас чекає далі. Продовжувати можна безкінечно. В мене є альбом на телефоні, який називається Unhappy. Там декілька фоток мене, в період коли я вів YouTube, багато писав, посміхався, і старався показати який я успішний і довольний. В середині я був пустий. Якщо хтось дивиться мій YouTube - ви можете подивитись відоси за 2023й - 2024й роки, і відоси зараз. Для мене - це ніби зовсім різні люди. Можливо тому що я знаю, що всередині я мертвий :) Тому я іноді дивлюсь ці фотографії, щоб нагадати собі про місце де я знову можу опинитись, якщо не зроблю щось зі своїм життя. Дуже мотивує :)Тому, як в тій рекламі геморою - не страждайте мовчки. Сходіть до психіатра. Не відомо, що він вам пропише, і навіть якщо щось пропише - це буде вашим рішенням приймати ліки чи ні. Але ви точно будете знати, що з вами. І це допоможе вам зрозуміти, що робити, щоб вийти з того стану. Бережіть свою кукушечку. Обняв!