Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Думки, про які ніхто не питав
Added 14 Jul 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Number of subscribers: 10 088
Photos: 278
Videos: 26
Links: 492
Description:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Source

Думки, про які ніхто не питав | Барселона це перше місто по якому я гуляв, і думав: я б тут жив. Але ц...

Telegram community logo - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
7 470 Views/Reach 2026-01-24 12:03 Message №807
Барселона це перше місто по якому я гуляв, і думав: я б тут жив. Але це і моє саме саме любимо місто в світі :)І ось чому:1. Просто неймовірна і різна архітектура. І хоч я не по цій темі, але Барселона цим вражає. Тут тобі нові будинки, тут готичний квартал, тут стара Європа. Ходиш, дивуєшся, радієш. 2. Любов каталонців до їжі. Кучка класних кафех, чомусь дуже багато хліба, і повне задоволення від його поглинання. Я зайшов на базар, а там люди просто біля прилавку сидять, їдять море продукти, пьють просекко. І все в них в житті добре. 3. Дуже повільний стиль життя. Виходиш зранку на вулицю, а там на столиках сидять іспанці, пьють або каву з гранчаків, або пиво, сігарєта, якась випічка і розмови собі розмовляють. 4. Присутність моря. Тут без питань взагалі. Бігати біля моря, дивитись на усю цю воду, і уявляти як я тут прогуляюсь сімʼєю - саме задоволення. 5. Дуже класне українське комьюніті. Всі милі, привітні, і на відміну від українців в Польщі, які планують дасть далі їхати - барселонські українці розхвалюють Барселону зі всіх сторінЄдине про що я думаю, це те - що Барселона це найулюбленіше моє місто. Що якщо я буду тут жити? Чи буду я так само насолоджуватись їм, якщо воно буде завжди з вікна?Але можливо цього я ніколи не взнаю. Бувай, Барселона! Ти як завжди неймовірна. Валенсія, зустрічай!