Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Думки, про які ніхто не питав
Added 14 Jul 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Number of subscribers: 10 103
Photos: 278
Videos: 26
Links: 493
Description:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Source

Думки, про які ніхто не питав | Польща до болі схожа на Україну. Я ще ніколи не проводив в Польщі так ...

Telegram community logo - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
6 100 Views/Reach 2026-01-07 13:03 Message №781
Польща до болі схожа на Україну. Я ще ніколи не проводив в Польщі так багато часу, то маю троха чим поділитись.1. Польща це реально ніби Україна, але яка вчасно побачила токсичні стосунки і втікла. Віддихалась, відновилась, і дала в розвиток. Треба звичайно дати знижку на те, що в Україні я був останній раз в 2022му, але особливо в порівнянні із Львовом - схожість очевидна, тільки ніби охайніше. 2. Проблеми доріг прям дуже схожі: десь збудували великий район, а дорогу розширяти або не змогли, або не треба - маємо пробки навіть в компактному Кракові 3. Я побував в Варшаві, Кракові і Вроцлаві. Саме по архітектурі - Вроцлав зайшов більше за все. Мега гарне місто. Краків дуууууже схожій на Львів. Прям дуже. Варшаву люблю, за дух столиці. Знаєте, вот це як порівнювати Львів і Київ - вроді можливості для того щоб бути кар`єристом схожі, але все ж таки амбіційних людей які тебе заряжають в столиці більше. І це відчувається у всьому: від прогулянок, до того як машину веде таксист. Кароче, якби я хотів переїхати з України, і особливо нічого в устрої життя не міняти - то я точно обрав би Польщу 4. Українське ком`юніті неймовірне: всюди де я був - мене зустрічали дуже тепло, и пропонували допомогу: від роботи, до вирішення проблем з картою побуту. Це було дуже ностальгічно, ніби я знову вдома, на якомусь мітапчику чи конфі. Ще раз зрозумів, наскільки люди в реальному житті приємніші, ніж ті, хто в інтернеті :)5. Річка в місті взагалі топ! Бігати, гуляти, просто час проводити - неймовірно6. Неділя в Польщі - це якийсь звиздець :) А святковий період взагалі - усьо вимерло. Як покупець - це аж бісить. Якщо уявити, що я працівник тих закладів - це напевне добре, бо це пудняковий час з сімєю. Ну, але слава Жабці!7. Клімат зимою - це жесть. Коли я про це кажу, мені кажуть, що як у Львові, але чи то мене гріли друзі у Львові, чи то Львів все ж таки приємніше ;) Коли темно в пів 3ї, а в 5 вже ніч - мені не нравиться8. Є відчуття, ніби тут дуже безпечно. Все таки в житті в монокультурній и монорелігійній країни є свої плюси9. Цікавий факт - 90% імігрантів з України з ким я спілкувався - розглядають Польщу як перевалочний пункт, і чекають документи :)В цілому - в Польщі мені дуже комфортно: гарні і недовольні люди навкруги - все як вдома. :)А так - Барслеона зустрічай :) Хто в Барсі - напишіть - буду радий побачитись!