Source
Думки, про які ніхто не питав | Соціальні мережі породили занадто багато інфлюєнсерів. І ні, я зараз н...
8 410 Views/Reach
2025-09-15 06:11
Message №715
Соціальні мережі породили занадто багато інфлюєнсерів. І ні, я зараз не говорю про тих, хто себе так називає. Це іноді дивно, зайти на профіль, і побачити, що людина працює інфлюєнсером.Давайте візьмемо до прикладу X (aka Твітер). Ви бачили скільки там людей, які постять гарні попи. Взагалі питань немає - людина, або займалась своєю жопою, або виграла генетичну лотерею, але попа гарна. Базару 0. І ось ця людина постить свою попу, або щось більш відвертіше. В любій іншій мережі, за це б банили, але люди в X, тому що там постять жопи, і це робить можна. Ясне діло, що гарні фотографії набирають лайки. Багато лайків. І коментів. А власник фоток спілкується з людьми, відповідає на сальні жарти, і в цілому розуміє, що треба своїй авдиторії. І вроді би все чудово. Є продавець, є покупець. Але потім, власник(ця) фотографій починає говорити, про речі, які не дуже розуміє: про політику, культурну цінність, патріотизм, і кому що треба робити. Є велика аудиторія, яка хоче уваги від власників фотографій, і старається звернути увагу: підтримкою, коментарем, лайком. Бо може жопа і віртуальна, а можливість спілкування ніби дає можливість доторкнутись до прекрасного. Від великої кількості реакцій, складається враження, що думка цінна. Угу, зараз багато хто оцінює думки по кількості коментів, які з нею погоджуються. І ось в нас росте інформ поле, де люди, з гарними дупами, вроді як стають ретрансляторами гласу народу. Через жопу, ну але ж підтримка. Ви можете підставити любу мережу, будуть відрізнятись тільки методи набору лайків / переглядів / коментарів. За останні час, я бачив багато дивного:1. Я бачив, як онліфанщиці запускають шакалячи експреси проти вчителів, і ніколи не бачив, щоб вчителі запускали шакалячи експреси проти онліфанщиць. 2. Я бачив, як в людей, яким є що сказати, видирають фразу з контексту, і потім натовп, ніби куча сліпих NPC підримує ненависть до людини, за цю фразу3. Я бачив, як люди яким є що сказати, не кажуть, тому що бояться того, як на них зреагують. Бо NPC переносять конфлікт в реальний світ. 4. Я бачив, як люди жертвують своїм професійним ім'ям, щоб заробити лайки, говорячи хуйню. І ще куча зовсім ідіотських речей, які люди роблять, щоб на них хоч троха посвітили софіти. Ми живемо в світі, коли нам треба показувати свій віртуальний образ, який взагалі відрізняється від реального. Тупо рольові ігри на максималках, після яких дуже болячи повертатись в реальний світ. Ховаючись за анонімністю, деякі люди виражають те, що в реальному світі ніколи б не сказали. Може давайте признаємо, що іноді красива жопа, це просто красива жопа. Вона не вимагає того, щоб до красивої жопи була підключена розумна голова. І сприймати її треба, просто як віртуального персонажа, який постить красиву жопу.